Parada z Miłości do Gliny

Dyskusja dla wiadomości: Parada z Miłości do Gliny.


 • tomek rola, 2007-08-06 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będę Będę Będę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • etam (ANxutM), 2007-08-06 16:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...tak sobie mysle ze niektorzy chcieliby wziac udzial w "taplaninie" ale nie zrobia tego bo to jest ryzyko, ze np. ja pojde a inni mnie wystawią, lub ze trzeba samemu jakos dojsc. Ale jest na to rada! Jak mawiają muchy - w kupie siła! Wiec proponuje wszystkim odwaznym i mniej odwaznym stworzyc 17 sierpnia ekipe-grupe wzajemnego wsparcia w smarowaniu się i ruszyc na podboj :) ...a sposob jest prosty. Tu teraz ujawnie sie i zaprosze wszystkich do kontaktu ze mną w celu stworzenia grupy. Mariusz Laudański laudanski@vp.pl. Łapcie mnie w BOK'u w tygodniu ok g. 18 - 22.p.s.ssssaha, zaproszenie dotyczy grup wiekowych w przedziale od 1 do 101 :)

 • Żeby ułatwić zadanie zrobimy dziś formularz zgłoszeniowy. Mariusz, zaopiekujesz się tymi, co wyślą zgłoszenia?

 • Któś (AN0E1J), 2007-08-06 17:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No, no, ale was wzięło ! Dzięki takim "pozytywnym zakręceniom" Bolec napewno podbije świat, koniec z bezrobociem, bandytyzmem, podłością ! Ja tez mam pomysł - zróbmy potem paradę miłości do żywicy. Przecież jesteśmy otoczeni (jeszcze !) dużymi lasami ! A co do porównań, to komuś się ono wybitnie udało, zlećmy się jak muchy gromadnie ( do czego owe owady najchętniej sie zlatują ?), bo w gromadzie siła ! Jak za czasów rewolucji ludowej towarzysza Lenina, albo jak komuś gębę trzeba obić dla zabawy, im nas więcej, tym lepiej !!!

 • Osoby, które chcą pomóc w organizacji parady lub się wymalować, mogą przesyłać swoje zgłoszenia wchodząc na stronę www.gliniada.boleslawiec.org

 • kika (ANuYYP), 2007-08-06 22:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale sobie popisek z Gwizdałą pogadał?????

 • Roszpunka (A7brn2), 2007-08-06 22:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiedziałam,że ten pomysł wzbudzi zaineresowanie,ale nie sądziłam,że tak ogromne!Wyrazy szacunku dla pomysłodawcy-to musi być człowiek z ogromną wyobraźnią.Widzę,że Bolesławiec rzeczywiście ma szansę ,,zaistnieć" w szerokim tego słowa znaczeniu.Pomysł niezwykły...Na pewno przyciągnie uwagę...tylko tu liczy się zaangażowanie mieszkańców.Uda się!!!!

 • Roszpunka (A7brn2), 2007-08-06 23:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I jeszcze jedno: Drogi Wojtasie!Totalną nędzę to Ty sobą reprezentujesz mówiąc tak absurdalne rzeczy!!!!!!Zestarzałe miasto?Sądzę,że sam nie wiesz o czym mówisz amatorze tanich rozrywek!!!!Jeszcze Ci głupio będzie jak Bolesławiec będzie znany na całym świecie!!!Zobaczysz!!!!

 • etam (AN0E9E), 2007-08-07 08:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  widze ze forum spelnia swoją role. mam nadzieje ze entuzjazm ktory dostrzec mozna w wypowiedziach nie opadnie. Dobrze by bylo gdyby bolec stal sie slawny na calym swiecie dzieki takim imprezom, Roszpunko, jednak nie probujmy tym dzialaniem czegos udowadniac, mamy sie dobrze bawic przedewszystkim, a co z tego wyjdzie to inna bajka. pozdro dla wszystkich zapaleńców ;)

 • popisek, 2007-08-07 08:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  wiadomo ile jest już zgłoszeń?rozumiem, że bez zgłoszenia można uczestniczyć w paradzie?

 • marek (AN0xQl), 2007-08-07 12:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam serdecznie wszystkich, szczególnie tych entuzjastycznie nastawionych do tego wydarzenia. Moim zdaniem to niesamowita injicjatywa. podziwiam ludzi, którzy biora na swoje barki odpowiedzialność za organizację tej oryginalnej imprezy. Właśnie to imponuje mi najbardziej- będzie ona niepowtarzalna!!! W którym innym miejscu na świecie można oglądać takie widowisko???najprawdopodobniej nigdzie!! to też właśnie może zwrócić uwagę turystów i mediów na nasze piękne miasto. oby tak się stało ponieważ łączy to z sobą szereg wymiernych korzyści:):) spróbuję osobiście się do tego przyczynić biorąc udział w pochodzie:):)pozdrawiam ,zwłaszcza tych, którzy wiedezą o co chodzi :):)

 • Darek (ANywIh), 2007-08-07 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Udana próba miała miejsce na ostatnim Przystanku Woodstock.U Was w Bolesławcu będzie piękniej!Wybieramy się do Was już kolejny raz z przyjaciółmi ze Związku Ceramików Polskich.Na 100% będzie świetna zabawa.Miasto macie śliczne. Bardzo chętnie do Was wracamy.Życzmy sobie udanej zabawy i do zobaczenia.

 • Jodo, 2007-08-07 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fantastyczna impreza i rewelacyjny pomysł!!! Mogę tylko żałować, że nie będę mogła wziać w niej udziału:-(Natomiast takich osoób jak "Wojtas" to należy tylko żałować. Dużo osób by wieledało aby uczestniczyć w takiej imprezie i być jego częścią a nie jechać specjalnie do Warszawki na jakiś pokaz. Może uda Ci się coś zobaczyć;-) Każdy normalny człowiek ucieka na weekend z Wawy,tak jak ja...Życzę wszystkim miłego tarzania się w glinie!!!

 • Mohikanin (AN0Eu6), 2007-08-07 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy te głosy podziwu sa prawdziwe czy nie, to koniec rozumnej cywilizacji ! Bo ktoś chce, by gawiedź wysmarowała swoje gołe czlonki glina i przeszła ulicami miasta ! To przecież genialne, jedyne, niepowtarzalne ! No, chyba że ktoś jutro bedzie nalegaŁ by wysmarować się łajnem, bo tego jeszcze swiat nie widział. Szczurołap zagrał idiotyczną melodię, a za nim tłum ruszy do akcji ! Ile jeszcze dopiszecie, z checi bądź pod dyktando, takich zachwytów dla rzekomej "sztuki" i "genialnego" pomysłu ?! Jak niewiele trzeba dzisiaj, by z glupoty uczynic cnotę mądrości ! I to jest prawdziwy, najtragiczniejszy symbol naszych czasów ! Dalej, dalej za szczurołapami wiodącymi nas do nikąd !

 • Rachela, 2007-08-07 17:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mohikaninie, całe szczęście, żeś ostatni, bo głupoty piszesz, że aż. Jak nie chcesz, to nie musisz nic robić. I chwała Bogu, bo pewnie oprócz narzekania niewiele rzeczy ci wychodzi. Niesmak mnie ogarnia, jak czytam wypowiedzi tych wszytskich malkontentów.