Jarosiewicz wyrzuca kamery istotne.pl z bazyliki. Powód? apostazja.eu!

Dyskusja dla wiadomości: Jarosiewicz wyrzuca kamery istotne.pl z bazyliki. Powód? apostazja.eu!.


 • Anonim (hjKCC), 2020-10-27 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Istotne- zero szacunku dla ludzi, wartości, sianie zamętu i podsycanie hejtu.

 • anonim (hj7tB), 2020-10-27 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mówi się że prezydent Roman też zakończy owocną wspólpracę z Istotne.pl.

 • Jack (AE7uHs), 2020-10-27 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To dobrze ze zabrali kamery. Ludzie nie będą oglądać facjaty tego pana.

 • Czas najwyższy aby ta banda rozpasanych pedofili została z ręką w nocniku, a te dewoty które jeszcze ich dofinansowuja,to jeszcze trochę, a przy pisowskiej gospodarce same nie będą miały co do gara włożyć.

 • behemot (dRjuZc), 2020-10-27 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  widzę,że Covid działa też na głowę.

 • anonim, 2020-10-27 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  urszula-kutela napisał(a):

  Czas najwyższy aby ta banda rozpasanych pedofili została z ręką w nocniku, a te dewoty które jeszcze ich dofinansowuja,to jeszcze trochę, a przy pisowskiej gospodarce same nie będą miały co do gara włożyć.

  Dokładnie!

 • Brw, 2020-10-27 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  grażyna napisał(a):

  Nie tylko nadal się tym szczycimy (pogonienie TVP.Info), to nie rozumiemy, co to ma wspólnego z kamerami w bazylice? Informujemy, jak pan Jarosiewicz się zachował.

  Dla jednych słusznie, co jest OK. Dla innych nie, bo zobaczyli, jakie to nieprofesjonalne zachowanie zarządcy sanktuarium. Sanktuarium, które w Bolesławcu stoi od wieków i które - PODKREŚLAM - nie było, nie jest i nie będzie jego własnością. I o które pan Jarosiewicz dbał (o mury, o obrazy, o tynki, ławki, posadzki i rzeźby). To zawsze temu panu oddam.

  Umiał tak zawrzeć alianse, tak rozmawiać z darczyńcami i tak załatwiać sprawę z będącymi na jego usługach urzędnikami, że zdobywał granty i subwencje, prezenty i datki. I za to mogę go pochwalić jako bolesławianka, bo zabytkowa bazylika jest naszym zasobem, naszą perłą i chcę, by ten budynek był nadal tak piękny i zadbany.

  Jednak zbyt częste wchodzenie na ambonę, by pouczać ludzi, zaszkodziło już niejednemu. I tutaj wypowiadam swoje zdanie. I swój sprzeciw. Bo ten tani, małostkowy, dziecinny foch pana Jarosiewicza mnie wkurza, a nie to, że nie będzie w bazylice kamer istotne.pl. Moim prywatnym zdaniem, dawno już powinniśmy te kamery z bazyliki zabrać. Nie dając pretekstu do takiego zachowania panu Jarosiewiczowi.

  ....czytaj ze zrozumieniem co piszesz w artykule...i wtedy zrozumiesz jaki ma to związek.....

 • -, 2020-10-27 19:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kibice bronią kościołów: Szczecin, Częstochowa, Gdańsk, Chełm, Jasło, Andrychów, Ząbki, Chełmża !

  „Jeżeli ktoś myśli, że pod przykrywką walki o prawa kobiet będzie mógł bezkarnie plugawić i bezcześcić historyczne czy święte miejsca w Chełmie jak to miało miejsce w innych miastach jest w głębokim błędzie.

 • xc, 2020-10-27 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kibice Lecha Poznań oczyścili zdewastowany pomnik 15. Pułku Ułanów Poznańskich. Stojący w centrum Poznania monument stał się celem ekstremistów lewicowych, którzy pokryli go wulgarnymi napisami, a także napisem strajk kobiet.

 • anonim (ALxJwk), 2020-10-27 20:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  grażyna napisał(a):

  Niech się pan Andrzej Jarosiewicz przyzwyczai do nazywania go per pan. Bo im szybciej do tego przywyknie, tym będzie mu łatwiej w nowej rzeczywistości, którą budujemy w Polsce. Po co ma się ciągle dąsać, psioczyć i co nie daj Boże, cierpieć katusze z powodu urażonych uczuć.

  Jesteś śmieszna "kobieto" ,,,

 • anonim, 2020-10-27 20:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmieszny jest ten portal. Wyciągacie jakieś śmieszne argumenty. Zachęcając do apostazji oczekujecie współpracy z kościołem? Koszty utrzymania sprzętu? Tego kiepskiej jakości złomu? Jedynie wy na tym zyskaliście, mieliście co pokazać na tej śmieszniej stronie. Przypomnę tylko jak przy pierwszej fali covida tak chętnie transmitowaliście Msze Święte. Wszystko dla popularności w danej chwili.

 • zofia katoliczka (AqiX4g), 2020-10-27 21:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przez stulecia kościół katolicki wysłał do Bozi więcej duszyczek niż Stalin i Hitler razem wzięci .

 • Krzyś, 2020-10-27 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta cała szopka dla mnie to ja jak plunąć komuś w twarz a później być z wielce zdziwionym że został wyrzucony na zbity pysk

 • anonim (hj7ib), 2020-10-27 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Śmieszny jest ten portal. Wyciągacie jakieś śmieszne argumenty. Zachęcając do apostazji oczekujecie współpracy z kościołem? Koszty utrzymania sprzętu? Tego kiepskiej jakości złomu? Jedynie wy na tym zyskaliście, mieliście co pokazać na tej śmieszniej stronie. Przypomnę tylko jak przy pierwszej fali covida tak chętnie transmitowaliście Msze Święte. Wszystko dla popularności w danej chwili.

  Śmieszny to Ty jesteś, bo piszesz głupoty. Redakcja portalu istotne pl w swoim artykule napisała jak można odejść z kościoła katolickiego, zmienić wiarę na inną. A jest ich kilka. Redakcja nikogo nie namawia żeby nie wierzył w Boga. Nie umiecie czytać dokładnie, ale obrażać kogoś to potraficie. Wstyd, że tacy ludzie mieszkają w naszym mieście. Brawo dla księdza, że zlikwidował kamery, ludzie nie będą widzieć co dzieje się w środku kościoła.. Na początku epidemi redakcja istotne pl pokazywała wszystkie msze dla ludzi wierzących. Było dobrze i wszyscy byli zadowoleni. Teraz właśnie ks pokazał kim jest i co może zrobić z ludźmi. Żenada, ale życzę powodzenia i żeby nie stracił wiernych.

 • Krzyś () napisał(a):

  Ta cała szopka dla mnie to ja jak plunąć komuś w twarz a później być z wielce zdziwionym że został wyrzucony na zbity pysk

  Eee, bez przesady. Od kiedy pokazanie ludziom możliwości wyboru i odejścia z instytucji, która chroni pedofilów i ogranicza prawa kobiet, jest plunięciem w twarz?! Sorry, ale to nie te czasy, że nie wolno mówić o różnych możliwościach, bo inaczej „na stos”. W twarz to ludziom plują księża i biskupi, gdy ukrywają pedofili.