Dolny Śląsk: liczba zakażonych koronawirusem przekroczyła 1000!

Dyskusja dla wiadomości: Dolny Śląsk: liczba zakażonych koronawirusem przekroczyła 1000!.


  • yorg2000 (AN0Z8U), 2020-04-19 13:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3JsfO) napisał(a):

    Bądź szczęśliwy w swoim strachu. Oglądaj TVP, TVN i POLSAT. Śledź na bieżąco wp, onet, gazeta, interia i tp. Wpatruj się w statystyki. Analizuj je i porównuj. I raz jeszcze napiszę- bądź szczęśliwy ze swoim strachem. Zakładaj maseczkę do kąpieli i przy myciu naczyń. Odmawiaj przyjmowania gotówki. Nie dotykają papierów i nie wyjmuj poczty ze skrzynki... Rozbawiłeś mnie człowieku. Dzięki Ci za to. Bo jesteś autentyczny i niczego nie udajesz.

    Zobaczymy, jak "zaśpiewasz", gdy okaże się, że - być może przez twoje kozakowanie - pół twojej rodziny będzie zainfekowana, a drugie pół będzie czekało na wyniki testów. U mnie już tak jest, dlatego wku..wia mnie takie filozofowanie wiejskich głupków. Jeśli jest szansa zapobieżenia czemuś, to należy robić wszystko, by temu zapobiec, choćby po to, by mieć potem czyste sumienie! Chyba, ze ktoś ponad sumienie przedkłada poczucie własnej nieomylności.

  • anonim (A8svbY), 2020-04-19 13:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    yorg2000 (AN0Z8U) napisał(a):

    Zobaczymy, jak "zaśpiewasz", gdy okaże się, że - być może przez twoje kozakowanie - pół twojej rodziny będzie zainfekowana, a drugie pół będzie czekało na wyniki testów. U mnie już tak jest, dlatego wku..wia mnie takie filozofowanie wiejskich głupków. Jeśli jest szansa zapobieżenia czemuś, to należy robić wszystko, by tegmu zapobiec, choćby po to, by mieć potem czyste sumienie, że się wszystko zrobiło, by temu zapobiec! Chyba, ze ktoś ponad sumienie przedkłada poczucie własnej nieomylności.

    OK, zakładajmy że każdy będzie się izolować, siedział w domu, ile to może potrwać? Szumowski mówi że 1,5 roku do czasu szczepionki, a jak żyć do tego czasu? za co żyć? ja z chęcią nie będę wychodził z domu jeżeli ktoś mi zakupy będzie dostarczał plus co miesiąc na konto wypłatę przelewał, nie ma problemu.

  • anonim (euuvou), 2020-04-19 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    OK, zakładajmy że każdy będzie się izolować, siedział w domu, ile to może potrwać? Szumowski mówi że 1,5 roku do czasu szczepionki, a jak żyć do tego czasu? za co żyć? ja z chęcią nie będę wychodził z domu jeżeli ktoś mi zakupy będzie dostarczał plus co miesiąc na konto wypłatę przelewał, nie ma problemu.

    Miesiąc temu stan żywiołowy i masz.
    A teraz to jest na twoją niekorzyść.
    Taki pis fałsz

  • yorg2000 (AN0Z8U), 2020-04-19 13:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    OK, zakładajmy że każdy będzie się izolować, siedział w domu, ile to może potrwać? Szumowski mówi że 1,5 roku do czasu szczepionki, a jak żyć do tego czasu? za co żyć? ja z chęcią nie będę wychodził z domu jeżeli ktoś mi zakupy będzie dostarczał plus co miesiąc na konto wypłatę przelewał, nie ma problemu.

    Nikt nie mówi, że masz się zabarykadować w domu i siedzieć półtora roku! chodzi o to , by funkcjonować "w trybie awaryjnym: wykonywać codzienne rzeczy, chodzić do pracy, na zakupy itd.,wykonywać inne niezbędne czynności (czyli np. na razie wybić sobie z głowy wycieczki dla przyjemności, wypady do klubów itp.), maksymalnie zabezpieczając się nie tyle przed zakażeniem, bo przed tym w zasadzie nie sposób się zabezpieczyć, co przed przekazywaniem wirusa dalej! stąd wymóg zasłaniania twarzy: nie po ty, byś ty się nie zakaził. ale byś nie przekazał wirusa kolejnym osobom. Ludziom to bardzo trudno wytłumaczyć chyba dlatego, że większość jest pieprz..mi egoistami: liczy się da nich tylko, by oni się nie zakazili, to czy zakażą innych mają, już w d.pie

  • anonim (ALlaYA), 2020-04-19 13:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kazdy kozak bo jego to nie dotyczy, jak załapie z kozaka zrobi się piz**

  • anonim (ALxJY2), 2020-04-19 14:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    SM (hjJag) napisał(a):

    Nawet w SM Bolesławianka jest przypadek

    I SM Bolesławianka funkcjonuje normalnie

  • SM (hjJag), 2020-04-19 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxJY2) napisał(a):

    I SM Bolesławianka funkcjonuje normalnie

    Tzn?

  • anonim (vkVvr), 2020-04-19 19:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Aby do wyborów.
    Po wyborach będą podawać zużycie urn/na dobę.

  • 1
  • 2

Reklama