Dolny Śląsk: liczba zakażonych koronawirusem przekroczyła 1000!

Dyskusja dla wiadomości: Dolny Śląsk: liczba zakażonych koronawirusem przekroczyła 1000!.


  • anonim (A8svbY), 2020-04-19 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wykrzyknik na końcu musi być, dodaje dramaturgii !!!!!!!!!!!!!
    :-)

  • SM (hjJag), 2020-04-19 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nawet w SM Bolesławianka jest przypadek

  • Ja (qnOH8), 2020-04-19 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Bcu jest naprawdę dużo zachorowań...tylko dlaczego nie mówicie/piszecie o nich?? Myślę że ludzie powinni wiedzieć...

  • anonim (ALxas9), 2020-04-19 11:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (qnOH8) napisał(a):

    W Bcu jest naprawdę dużo zachorowań...tylko dlaczego nie mówicie/piszecie o nich?? Myślę że ludzie powinni wiedzieć...

    Szanujmy się. Za dużo o tym już pitolą ...żygam tym tematem!

  • anonim (e3JsfO), 2020-04-19 11:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Błazenada - oto moje zdanie o medialnych doniesieniach. Żyjmy po swojemu i róbmy swoje. Spokojnie i rozważnie.

  • yorg2000 (AN0Z8U), 2020-04-19 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    racja... róbmy swoje... zakażajmy się... umierajmy... niech życie toczy się dalej... a że bez nas - no to ch.j!

  • anonim (ALxas9), 2020-04-19 12:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3JsfO) napisał(a):

    Błazenada - oto moje zdanie o medialnych doniesieniach. Żyjmy po swojemu i róbmy swoje. Spokojnie i rozważnie.

    Spokojnie i rozważnie.Strzał w dychę.

  • Reklama

  • anonim (e3JsfO), 2020-04-19 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    yorg2000 (AN0Z8U) napisał(a):

    racja... róbmy swoje... zakażajmy się... umierajmy... niech życie toczy się dalej... a że bez nas - no to ch.j!

    Bądź szczęśliwy w swoim strachu. Oglądaj TVP, TVN i POLSAT. Śledź na bieżąco wp, onet, gazeta, interia i tp. Wpatruj się w statystyki. Analizuj je i porównuj. I raz jeszcze napiszę- bądź szczęśliwy ze swoim strachem. Zakładaj maseczkę do kąpieli i przy myciu naczyń. Odmawiaj przyjmowania gotówki. Nie dotykają papierów i nie wyjmuj poczty ze skrzynki... Rozbawiłeś mnie człowieku. Dzięki Ci za to. Bo jesteś autentyczny i niczego nie udajesz.

  • anonim (A8svbY), 2020-04-19 12:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    yorg2000 (AN0Z8U) napisał(a):

    racja... róbmy swoje... zakażajmy się... umierajmy... niech życie toczy się dalej... a że bez nas - no to ch.j!

    nie wychodź z domu 2 lata aż do momentu jak wielki Bill from USA zlituje się i pozwoli ci się zaszczepić.

  • anonim (vkJLb), 2020-04-19 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znowu kopiuj wklej. Kiedy dane z skąd są te osoby. Jak mają być tylko takie informacje to lepiej wcale .

  • anonim (vkJLb), 2020-04-19 12:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Istotne to PIS-owski portal piszący to co mały człowiek od kota chce .

  • Jaco (anwYX), 2020-04-19 12:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A po co dokładniejsze dane?
    Żeby ludzi wytykać palcami?
    Napisali,że powiat Bolesławiec i wystarczy

  • anonim (ALlaW1), 2020-04-19 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co niektórzy pewne rzeczy zrozumieją dopiero, jak ich samych trafi, najlepszy przykład to Boris Johnson też był takim kozakiem a teraz potulny, jak baranek, kolejny to Trump, który krzyczał Ameryce nic nie grozi bo my jesteśmy silni to Europa sobie nie da rady. Prosta zasada najpierw pomyśl a dopiero potem mów.

  • yorg2000 (AN0Z8U), 2020-04-19 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    nie wychodź z domu 2 lata aż do momentu jak wielki Bill from USA zlituje się i pozwoli ci się zaszczepić.

    Zobaczymy, jak "zaśpiewasz", gdy okaże się, że - być może przez twoje kozakowanie - pół twojej rodziny będzie zainfekowana, a drugie pół będzie czekało na wyniki testów. U mnie już tak jest, dlatego wku..wia mnie takie filozofowanie wiejskich głupków. Jeśli jest szansa zapobieżenia czemuś, to należy robić wszystko, by tegmu zapobiec, choćby po to, by mieć potem czyste sumienie, że się wszystko zrobiło, by temu zapobiec! Chyba, ze ktoś ponad sumienie przedkłada poczucie własnej nieomylności.

  • Jaki (qnQwO), 2020-04-19 13:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Komentarze po akceptacji moderatora . Dobre . Interia najpierw usuwała linka teraz już od razu blokuje jego publikację .

  • 1
  • 2

Reklama