Koronawirus: niemal 570 nowych zakażeń. Wśród chorych nasi krajanie

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus: niemal 570 nowych zakażeń. Wśród chorych nasi krajanie.


  • M (ekhHi9), 2020-10-20 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    , (AE7OF5) napisał(a):

    Nauka jednoznacznie stwierdza zarówno istnienie samego wirusa jak i drogę, którą się przenosi.

    No i? Co z tym zrobisz? Zdezynfekujesz wszystkich znajomych, klamki i powietrze??? Helloł!! Żeby się nie zarazić żadnym bakcylem, trzeba ... nie żyć!!! Litości!!

  • B., 2020-10-20 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A czemu nie ma info ile z miasta Bolesławiec?

  • anonim (ekhOEG), 2020-10-20 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Oprócz was dwóch.

    I mnie

  • anonim, 2020-10-20 19:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ekhOEG) napisał(a):

    I mnie

    Niedoszacowałem - jeden [...] schował się za szafą.

  • M (ekhHi9), 2020-10-20 20:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Niedoszacowałem - jeden [...] schował się za szafą.

    Ej, mów za siebie! Z Pis-em mi raczej nie po drodze:)

  • gdf (dmHtjD), 2020-10-20 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    M (ekhHi9) napisał(a):

    No i? Co z tym zrobisz? Zdezynfekujesz wszystkich znajomych, klamki i powietrze??? Helloł!! Żeby się nie zarazić żadnym bakcylem, trzeba ... nie żyć!!! Litości!!

    Rozumiem że po toalecie rąk nie myjesz bo i po co.
    Leczyć się też nie leczysz bo na coś trzeba umrzeć?

  • -, 2020-10-20 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    gdf (dmHtjD) napisał(a):

    Rozumiem że po toalecie rąk nie myjesz bo i po co.
    Leczyć się też nie leczysz bo na coś trzeba umrzeć?

    Podobno piekarze przed pokrojeniem dotykają chleba rękoma , którymi wczesnej trzymali wiesz co ? Radził bym dezynfekować bochenki chleba !

  • -, 2020-10-20 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    UWAGA !
    Wirus wywołujący choroby świń może zagrażać człowiekowi. Koronawirus SADS-CoV namnaża się w ludzkich płucach i jelitach ! W cieniu walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 naukowcy badają inne wirusy, które mają potencjał do wywołania kolejnych epidemii. Na początku roku zidentyfikowali nowy szczep wirusów świńskiej grypy, a teraz nowego koronawirusa, który u świń wywołuje ostrą biegunkę i wymioty - SADS-CoV. Badania dowodzą, że oba mogą potencjalnie zakażać ludzi, a SADS-CoV podczas testów in vitro, namnażał się w ludzkich komórkach płuc i jelit.

    Nowy szczep wirusa grypy odkryty w Chonach przenosi się przez świnieDeyana Stefanova Robova / Shutterstock

  • anonim (hjJFT), 2020-10-20 22:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eu6WzT) napisał(a):

    Więcej tych fałszywych testów robić to będzie mniej zakażeń.
    Jak to jest możliwe że ludzie są pozytywni na teście korony a nie mają objawów???
    IDIOTYZM I PROPAGANDA!!!!!!
    Przechodził ktoś kiedyś przez sraczke lub grypę bez objawowo???
    Bo ja nie znam takiej osoby!!!!

    ... a widziałeś, że by kleszcz miał zapalenie opon mózgowych, albo komar dreszcze malaryczne?

  • M (ekhHi9), 2020-10-20 23:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    gdf (dmHtjD) napisał(a):

    Rozumiem że po toalecie rąk nie myjesz bo i po co.
    Leczyć się też nie leczysz bo na coś trzeba umrzeć?

    Ależ oczywiście, że prowadzę wysoce higieniczny tryb życia i lubię czystość! Ale czystość, a nie bezsensowną dezynfekcję, która więcej szkody niż pożytku przynosi. A dlaczego mowa o jakimś leczeniu? Co ma piernik do wiatraka?

  • anonim (ekhHi9), 2020-10-20 23:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    UWAGA !
    Wirus wywołujący choroby świń może zagrażać człowiekowi. Koronawirus SADS-CoV namnaża się w ludzkich płucach i jelitach ! W cieniu walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 naukowcy badają inne wirusy, które mają potencjał do wywołania kolejnych epidemii. Na początku roku zidentyfikowali nowy szczep wirusów świńskiej grypy, a teraz nowego koronawirusa, który u świń wywołuje ostrą biegunkę i wymioty - SADS-CoV. Badania dowodzą, że oba mogą potencjalnie zakażać ludzi, a SADS-CoV podczas testów in vitro, namnażał się w ludzkich komórkach płuc i jelit.

    Nowy szczep wirusa grypy odkryty w Chonach przenosi się przez świnieDeyana Stefanova Robova / Shutterstock

    Że co? Że mamy teraz uważać na świnie??? Nie przytulać się czy nie jeść?:)

  • anonim, 2020-10-22 00:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHdPAp) napisał(a):

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

    To jesteś potworną egoistką i naprawdę nie masz się czym chwalić. Moja maseczka z założenia ma chronić Ciebie przed tym co ja wydycham. Tak jak maseczka chirurga chroni pacjenta którego operuje. Ty nie nosząc maseczki nie chronisz nikogo. Uważaj bo możesz spotkać kogoś kto jest nosicielem i nie będzie miał maski bo będzie uważał że wirus to ściema tak jak ty i nie będziesz chroniona. Albo będzie miał taką z takimi filtrem, która chroni jego, nie ciebie. To tylko kwestia czasu.

  • gość, 2020-10-22 00:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHdPAp) napisał(a):

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

    To super że są tacy ludzie jak ty, bo sprzętu ochronnego brakuje a Szpital Powiatowy im. doktora Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu w związku z realizacją świadczeń na rzecz pacjentów zarażonych koronawirusem zaprasza zainteresowanych wolontariuszy do pracy,aby wspomóc personel szpitala w codziennych obowiązkach.
    Kwestie ustalenia zakresu współpracy wg kwalifikacji, zainteresowania w trakcie spotkania.
    Zainteresowanych proszą o kontakt pod nr 61 44 27 310, 61 44 27 309
    Będziesz mogła zapoznać się jak wygląda to od kuchni. Każda para rąk sie przyda.
    Kozaczyć i pisać głupoty to każdy potrafi.

  • Gość, 2020-10-22 00:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHdPAp) napisał(a):

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

    A to ciekawe...Jakim samolotem leciałaś bez maseczki, przecież to nie jest realne. Kto cię wpuścił na pokład? Hahaha. Więc przestań pieprzyć głupoty i siać ferment.

  • 1
  • 2

Reklama