Koronawirus: niemal 570 nowych zakażeń. Wśród chorych nasi krajanie

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus: niemal 570 nowych zakażeń. Wśród chorych nasi krajanie.


  • anonim (eu6WzT), 2020-10-20 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Więcej tych fałszywych testów robić to będzie mniej zakażeń.
    Jak to jest możliwe że ludzie są pozytywni na teście korony a nie mają objawów???
    IDIOTYZM I PROPAGANDA!!!!!!
    Przechodził ktoś kiedyś przez sraczke lub grypę bez objawowo???
    Bo ja nie znam takiej osoby!!!!

  • P86532 (hjJzV), 2020-10-20 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skrojc pare przypadków „krajanow „ nowe „elokwentne” słowo skorjone przez bazarkowa inteligencje boleslawca jak „korelowac” . Nienawidzę tego komuszego podolu. NOG nadal czerwoni wycofać się

  • ... (vk2Sf), 2020-10-20 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    PROFILAKTYKA REDAKCJO! NAS NIE OBCHODZĄ LICZBY! TYLKO JAK SIĘ MAMY PRZED TYM CHRONIĆ!

  • ... (vk2Sf), 2020-10-20 13:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I ludzie: przede wszystkim nie panikujcie tylko pomyślcie, co zrobić.

  • -, 2020-10-20 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (vk2Sf) napisał(a):

    I ludzie: przede wszystkim nie panikujcie tylko pomyślcie, co zrobić.

    Wyłączyć telewizor i nie czytać wiadomości o COVID19. Po dwóch dniach wyjść na świeże powietrze, zobaczyć jaki ten świat piękny. Czy nie słuchając TV, byłbyś wstanie zorientować się, że mamy do czynienia z jakąś epidemia ? NIE !

  • M (ekhHi9), 2020-10-20 13:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    Wyłączyć telewizor i nie czytać wiadomości o COVID19. Po dwóch dniach wyjść na świeże powietrze, zobaczyć jaki ten świat piękny. Czy nie słuchając TV, byłbyś wstanie zorientować się, że mamy do czynienia z jakąś epidemia ? NIE !

    Otóż to!!!

  • 234, 2020-10-20 13:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    Wyłączyć telewizor i nie czytać wiadomości o COVID19. Po dwóch dniach wyjść na świeże powietrze, zobaczyć jaki ten świat piękny. Czy nie słuchając TV, byłbyś wstanie zorientować się, że mamy do czynienia z jakąś epidemia ? NIE !

    Wyjdź do ludzi a za kilka dni zostań pacjentem bolesławieckiego szpitala. Tam znajdziesz wielu takich, którzy mówili że nie ma wirusa (bo go nie widzą? płaskoziemcy nadal istnieją)

  • Reklama

  • anonim (AHdPAp), 2020-10-20 14:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    234 () napisał(a):

    Wyjdź do ludzi a za kilka dni zostań pacjentem bolesławieckiego szpitala. Tam znajdziesz wielu takich, którzy mówili że nie ma wirusa (bo go nie widzą? płaskoziemcy nadal istnieją)

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

  • anonim (ekhOEG), 2020-10-20 14:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHdPAp) napisał(a):

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

    100 procent prawda

  • 234, 2020-10-20 15:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHdPAp) napisał(a):

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

    I przez takich jak ty umieraja ludzie. Ty przejdziesz to zdrowo ale zarazisz kogos, kto nie bedzie mial tyle szczescia. Nie wierzysz ze ludzie umieraja na covid. Nawet dowody pokazywane w TV nie przekonuja cie. Przekona cie tylko tragedia doswiadczona na bliskiej tobie osobie, czego ci nie zycze.

  • M (ekhHi9), 2020-10-20 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHdPAp) napisał(a):

    Wychodzę do ludzi, nie noszę maski, nie myję rąk częściej niż zwykle. Byłam w tym roku dwa razy na urlopie, leciałam samolotem. Łaziłam po barach, sklepach, parkach, byłam w zoo, na koncercie i kabarecie. Moi starsi rodzice też żyją pełnią życia. Nie oglądamy tv. Jesteśmy zdrowi. Do tej pory śmieszyło mnie podejście niektórych, a w tej chwili zaczyna przerażać.

    Hurra!! Są normalni ludzie wokół!

  • anonim (ekhHi9), 2020-10-20 15:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    234 () napisał(a):

    I przez takich jak ty umieraja ludzie. Ty przejdziesz to zdrowo ale zarazisz kogos, kto nie bedzie mial tyle szczescia. Nie wierzysz ze ludzie umieraja na covid. Nawet dowody pokazywane w TV nie przekonuja cie. Przekona cie tylko tragedia doswiadczona na bliskiej tobie osobie, czego ci nie zycze.

    Uważaj, bo jesteś już coraz dalej od nauki a coraz bliżej paranoi. To bardziej niebezpieczne niż koronawirus. Zwłaszcza dla nas zdrowych i racjonalnie postępujących. Dzięki takim jak Ty świat popada w ruinę.

  • anonim, 2020-10-20 15:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    M (ekhHi9) napisał(a):

    Hurra!! Są normalni ludzie wokół!

    Oprócz was dwóch.

  • M (ekhHi9), 2020-10-20 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Oprócz was dwóch.

    Policz dobrze! :))

  • , (AE7OF5), 2020-10-20 17:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ekhHi9) napisał(a):

    Uważaj, bo jesteś już coraz dalej od nauki a coraz bliżej paranoi. To bardziej niebezpieczne niż koronawirus. Zwłaszcza dla nas zdrowych i racjonalnie postępujących. Dzięki takim jak Ty świat popada w ruinę.

    Nauka jednoznacznie stwierdza zarówno istnienie samego wirusa jak i drogę, którą się przenosi.

  • 1
  • 2

Reklama