Policja interweniowała w czasie koronaprotestów: ponad 190 wniosków do sądu

Dyskusja dla wiadomości: Policja interweniowała w czasie koronaprotestów: ponad 190 wniosków do sądu.


  • Gość, 2020-10-11 17:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ed (qnQ0K) napisał(a):

    Przecież nie można dostać mandatu za coś co nie jest wykroczeniem w świetle prawo dlatego nie noszę maseczki bo mi sie źle oddycha

    Każdemu się źle oddycha.... Mi też i dlatego nie będę nosił maseczki,ale jak zarażę kogoś z najbliższej twojej rodziny i ten ktoś umrze to powiem sorry źle mi się oddychało. Co wtedy powiesz?

  • xc, 2020-10-11 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panowie Policjanci dobra wiadomość! Właśnie na antenie Polsat trwała dyskusja na temat przesunięcia pieniędzy z budżetu Policji na służbę zdrowia i walkę z VOVID-19 :-) . Służyć i chronić a Pan się wam odwdzięczy :-) .

  • anonim (g6vQu), 2020-10-11 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak z boku patrząc,to są obostrzenia i trzeba stosować się do nich.Ok.
    Teraz przykłady:
    -Ludzie proszą o większe kontrole drogowe policji pod względem nadmiernego przekraczania prędkości-cisza.
    -Obowiązek noszenia maseczek w publicznych miejscach(urzędy,markety) jest od marca-cisza.
    Nie ma kontroli nigdzie !
    Teraz nagle od wczoraj (sobota 10 październik 2020) masowe kontrole?
    Dochodzi do częstszych stłuczek,wypadków,doszły poluzowane wcześniej obostrzenia i nagle w koło pełno policji?...
    To jest jakieś "chore " .Noszę maskę,tylko po to,by nie płacić mandatów i mieć tzw.,święty spokój.Sezon grypowy w pełni,kiedyś do lekarza POZ tłumy były o tej porze,a dziś ? musimy słono płacić ,bo podejrzenie COVID .
    Ktoś nieźle kokosy trzepie?...O,co tu chodzi ?

  • anonim (g6vQu), 2020-10-11 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wcześniej były grypy różnego rodzaju,świńskie,ptasie ,pomory zwierząt masowe -wirus.
    Teraz wirus ,to dla czego nie są rozkładane słomiane zdezynfekowane maty ?

  • Hał hał (qnQXv), 2020-10-11 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za rok sie okaże że szczekanie będzie przeciwdziałać covid19 czyli sztucznej pandemii.
    I wtedy państwo nakaże szczekać i rozumiem że bedziecie chodzić po mieście i szczekać, bo tak powiedział Pan w garniturze.
    Stado baranó.....

  • Ja (ANGL7L), 2020-10-11 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnQbC) napisał(a):

    Lać tęmpaków , wolności im brakuje... Jest przepis żeby nosić to nosić , dla dobra wszystkich , i przez takich baranów trzeba by wprowadzić stan wyjątkowy żeby było im konstytucyjnie bo inaczej ciężko mu mordę zakryć.

    A jak guwno każą ci jeść to też będziesz jadł bo tak każą?

  • ... (qfwYy), 2020-10-11 19:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie ma powodów do paniki! Koronawirus istnieje, więc niech ci, którzy mówią, że nie istnieje nie pieprzą głupot, tak samo koronafanatycy niech mi nie wmawiają, że ja w niego nie wierzę, choć ja wierzę w Boga a nie w wirusa, bo wirus jest czymś udowodnionym. Nie jest on jednak aż tak mocno zjadliwy, jak to pierniczą grzyby pokroju Krzyśka Gvizdały czy inne mainstreamowe badziewia. Zakładanie maski na powietrzu, jeśli w promieniu 2 metrów wokół nas nikogo nie ma... JEST DURNOTĄ! Ale jeśli ktoś jest w promieniu poniżej 2m od nas, to wtedy człowieku maskę włóż. Polska to jest kraj głupszy niż Rosja i ogółem to pier. dolcie się wszyscy. NARA!

  • Reklama

  • ... (qfwYy), 2020-10-11 19:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość () napisał(a):

    Każdemu się źle oddycha.... Mi też i dlatego nie będę nosił maseczki,ale jak zarażę kogoś z najbliższej twojej rodziny i ten ktoś umrze to powiem sorry źle mi się oddychało. Co wtedy powiesz?

    Ja wtedy mówię "WYPIER. DALAĆ Z MASECZKAMI" i zakładam przyłbicę głuptaku.

  • anonim, 2020-10-11 19:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnQbC) napisał(a):

    Lać tęmpaków , wolności im brakuje... Jest przepis żeby nosić to nosić , dla dobra wszystkich , i przez takich baranów trzeba by wprowadzić stan wyjątkowy żeby było im konstytucyjnie bo inaczej ciężko mu mordę zakryć.

    Debil i w dodatku analfabeta...

  • -, 2020-10-11 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (qfwYy) napisał(a):

    Ja wtedy mówię "WYPIER. DALAĆ Z MASECZKAMI" i zakładam przyłbicę głuptaku.

    Czy nie łatwiej przysłonić ręka usta jak kichasz czy kaszlesz ? Czym się różni przyłbica od ręki ?

  • ... (qfwYy), 2020-10-11 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    Czy nie łatwiej przysłonić ręka usta jak kichasz czy kaszlesz ? Czym się różni przyłbica od ręki ?

    Za samą rękę dostanę mandat, a za przyłbicę nie.

  • ... (qfwYy), 2020-10-11 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    - () napisał(a):

    Czy nie łatwiej przysłonić ręka usta jak kichasz czy kaszlesz ? Czym się różni przyłbica od ręki ?

    A nie mam też czasu na takie pierdoły jak sądy czy użeranie się z jaśnie policją.

  • Gość, 2020-10-11 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnQbC) napisał(a):

    Lać tęmpaków , wolności im brakuje... Jest przepis żeby nosić to nosić , dla dobra wszystkich , i przez takich baranów trzeba by wprowadzić stan wyjątkowy żeby było im konstytucyjnie bo inaczej ciężko mu mordę zakryć.

    Popieram.

  • ... (qfwYy), 2020-10-11 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość () napisał(a):

    Popieram.

    To wypier. dalajcie na Białoruś, tam leją pałami. Czemu nie wspomożecie Łukaszenki?

  • Forest, 2020-10-11 20:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko tępak i półdebil zgadza się posłusznie na noszenie maseczek i jeszcze wymaga tego od innych. Niech no mi taki zajob zwróci uwagę, to utnę mu łeb moim bagnetem francuskim.

Reklama