Policja interweniowała w czasie koronaprotestów: ponad 190 wniosków do sądu

Dyskusja dla wiadomości: Policja interweniowała w czasie koronaprotestów: ponad 190 wniosków do sądu.


  • bolo, 2020-10-11 12:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy sąd już wszczął postępowanie w sprawie posła Czarnka, który odwiedził babcię w szpitalu w czasie kiedy był zakażony?

  • anonim (qnQXv), 2020-10-11 12:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nic im sąd nie zrobi. Nakaz noszenia maseczek przez osoby zdrowe jest nie konstytucyjny i bez prawny. Dziękuje, do widzenia.

  • ZK Polska, 2020-10-11 12:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ci policjanci z pewnością umrą na koronawirusa.
    Mieli styczność z ludźmi bez masek!!

  • Loki (hjJ8y), 2020-10-11 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powinni im spuścić wp.dol.

  • Ed (qnQ0K), 2020-10-11 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież nie można dostać mandatu za coś co nie jest wykroczeniem w świetle prawo dlatego nie noszę maseczki bo mi sie źle oddycha

  • Adam (qnPPJ), 2020-10-11 12:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sam byłem milicjantem ale takiego upodlenia policji przez PiS nigdy nie widziałem.Kiedy wykonują swoje konstytucyjne zobowiązania względem narodu ? Skoro albo tną konfetti lub pilnują pomników kaczki. Wstyd.

  • -, 2020-10-11 12:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co z Ustawa o zgromadzeniach publicznych i imprezach masowych ? Tam jest wpisany wyraźny zakaz zakrywania twarzy !

  • Reklama

  • xc, 2020-10-11 12:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kiedy Policja ostatnio złapała jakiegoś dilera narkotyków ?

  • -, 2020-10-11 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nadgorliwi policjanci niech zapytają swoich starszych kolegów ze Służby Bezpieczeństwa i Milicji jak Państwo Polskie podziękowało im za bezgraniczne zaufanie do władzy i wykonywanie poleceń nie zgodnych z prawem ! Każdy Policjant ma obowiązek odmówić wykonania takiego Polecenia ! Ustawa na podstawie której wydano rozporządzenie dotyczy osób chorych a nie zdrowych. na jakiej zasadzie stwierdza się, że całe społeczeństwo jest chore ? Popracujcie jeszcze kilka lat a kiedy odejdziecie na emerytura to wam zabiorą za służbę reżimowi !

  • xc, 2020-10-11 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech jeszcze urządzają łapanki pod Aptekami, bo tam ludzie kaszlą i kichają. Klientów aptek wyłapywać i wozić na przymusowe testy. Do czasu uzyskania wyniku przetrzymywać w izolatoriach !

  • anonim, 2020-10-11 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Policja upada już poniżej zomo.
    Za komuny zomo gnębiło szarych i niewinnych obywateli i teraz za reżimu pisowskiego jest to samo.

  • ... (qfwYy), 2020-10-11 14:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Adam (qnPPJ) napisał(a):

    Sam byłem milicjantem ale takiego upodlenia policji przez PiS nigdy nie widziałem.Kiedy wykonują swoje konstytucyjne zobowiązania względem narodu ? Skoro albo tną konfetti lub pilnują pomników kaczki. Wstyd.

    Eeee tam, w milicji nie robiły takie chamy jak dzisiaj w policji. Milicja to miała przynajmniej klasę, a nie jak dzisiaj policja.

  • anonim (qnQbC), 2020-10-11 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lać tęmpaków , wolności im brakuje... Jest przepis żeby nosić to nosić , dla dobra wszystkich , i przez takich baranów trzeba by wprowadzić stan wyjątkowy żeby było im konstytucyjnie bo inaczej ciężko mu mordę zakryć.

  • anonim, 2020-10-11 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnQbC) napisał(a):

    Lać tęmpaków , wolności im brakuje... Jest przepis żeby nosić to nosić , dla dobra wszystkich , i przez takich baranów trzeba by wprowadzić stan wyjątkowy żeby było im konstytucyjnie bo inaczej ciężko mu mordę zakryć.

    Garnkiem ten pusty łeb sobie jeszcze przykryj.

  • Gość, 2020-10-11 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli ktoś nie stosuje się do zaleceń, naraża innych na to, że mogą się zakazić i umrzeć, to powinien podlegać odpowiedzialności karnej za nieumyślne narażenie na utratę zdrowia lub życia innego obywatela Polski

Reklama