Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku

Dyskusja dla wiadomości: Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku.


  • anonim (hjc7Y), 2023-03-25 02:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Bobek ,bo lubi dzieci i dobrze zjeść.

  • anonim (hjJn5), 2023-03-25 05:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8) napisał(a):

    To nie koncert życzeń. Mało wiarygodne jest zdanie anonimowej osoby, która ocenia przez pryzmat uchylonego okna w mieszkaniu. Na szczęście ponad 80% procent naszego społeczeństwa jest po ,,mojej" stronie i jeśli sie pani z tym nie godzi wystarczy zamkąć okno, najlepiej włożyć stopery w uszy i żyć po swojemu w swoim idealnym świecie czterech ścian. Pretensje prosze kierowac do prezesa Kaczyńskiego. To on wbił kij w mrowisko. I jesze na marginesie-ja również mam kochająca rodzinę, dwóch wspaniałych synów i całkiem spore towarzystwo przyjaciół.
    Bardzo proszę swoją gorycz wylewać gdzieś indziej bądź wypłakać na ramieniu kochanego męża.

    Proszę Pani, to nie moja gorycz, a przykre dla Pani fakty... Rozumiem zatem nerwowość i próbę poniżenia mnie. To dość symptomatyczne dla ludzi, którym brakuje argumentów. Co do anonimowości, to moje nazwisko nic Pani nie powie, a rozmawiajmy o faktach. A fakty są takie, że cokolwiek by Pani nie robiła to takie zachowanie w miejscach publicznych przy najmłodszych dyskwalifikuje Panią w oczach wielu kobiet i mężczyzn totalnie, bez względu na inne Pani dokonania. 80%? A gdzie było te 80% na tych wulgarnych marszach? Żyje Pani w jakiejś ułudzie. Nie chcemy się z Panią utożsamiać, bo nie jesteśmy wulgarne, a swoich racji potrafimy bronić w bardziej cywilizowany i połączony z rozumem sposób. I naprawdę proszę nie zwalać winy za swoje zachowanie na kogoś innego, bo to tak jakby kryminalista mówił, że go ktoś inny sprowokował. Słabe to, naprawdę. Kończąc, życzę Pani więcej inteligencji emocjonalnej i miłości szanującego mężczyzny, bo to pomoże zrozumieć w sposób dojrzały wiele ciekawych zjawisk, których Pani nie rozumie właśnie z tego powodu.

  • anonim (qnB6L), 2023-03-25 05:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W punkt. Uważam dokładnie tak samo.

  • anonim (ej7Lz8), 2023-03-25 07:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta nagroda to tak naprawdę zaproszenie nowego elektoratu. Stary elektorat zanika i się kurczy. To puszczanie oka do nowych, głównie młodych ludzi i pokazywanie im, że oto jest dla waszych przedstawicieli miejsce pośród naszego środowiska. Miejsce na scenie. Zaledwie. Gratuluję wszystkim, którzy na co dzień promują nasze miasto. Ale nie tym, co dostali statuetkę od prezydenta. Gratuluję tym, co od dziesięcioleci, swoją pracą, zaangażowaniem i postawą sprawiają, że żyje nam się lepiej, a Bolesławiec staje się rozpoznawalny i kojarzony z naszym miejscem do życia. Bo to oni są najbardziej oddanymi ambasadorami miasta. Którym żaden urzędnik nie da nagrody (bo to nikt z kółka wzajemnej adoracji). Którym żadne media nie poświęcą akapitu (bo nie przyjdzie na to zlecenie z ratusza). Których żadne z lokalnych stowarzyszeń nie dostrzega (chyba, że wyłącznie w roli sponsorów). Reasumując - prawdziwy Bolesławiec i prawdziwi bolesławianie - to nie publiczność zgromadzona tego dnia w BOK-u. Prawdziwy Bolesławiec i bolesławianie byli i są w sercach i pamięci ludzi tu mieszkających.

  • Były SP10, 2023-03-25 10:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nic nowego w mieście i u Pana PR. Zawsze Ci sami, te same kluby, ale jak przeczytałem , że SP1 dostało nagrodę za Memoriał organizowany od 30
    lat , to się obudziłem. Jestem absolwentem SP10 , nie SP1, AD 1997 i pamiętam, że twórcą i od 30 lat odbywającym się Memoriałem był mój wychowawca i trener Pan Posacki , a nie żaden dyrektor i szkoła. Wstyd Panie prezydencie , że Pan o tym nie wie . Nadmienię , że w ostatnim startował mój syn . Było fajnie , ale nie za sprawą dyrektorów , tylko Pana Posackiego . Ta nagroda powinna być u Niego.

  • anonim (hjJpW), 2023-03-25 10:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie czy chciałby w ogóle tego typu nagrodę...

  • Były SP10, 2023-03-25 10:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nic nowego w mieście i u Pana PR. Zawsze Ci sami, te same kluby, ale jak przeczytałem , że SP1 dostało nagrodę za Memoriał organizowany od 30
    lat , to się obudziłem. Jestem absolwentem SP10 , nie SP1, AD 1997 i pamiętam, że twórcą i od 30 lat odbywającym się Memoriałem był mój wychowawca i trener Pan Posacki , a nie żaden dyrektor i szkoła. Wstyd Panie prezydencie , że Pan o tym nie wie . Nadmienię , że w ostatnim startował mój syn . Było fajnie , ale nie za sprawą dyrektorów , tylko Pana Posackiego . Ta nagroda powinna być u Niego.

  • Reklama

  • Elżbieta, 2023-03-25 11:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram Byłego z całą rodziną ( 2 + 2 ) w 100%. Też byłam wychowanką Pana Posakiego . Jako uczennica, podobnie jak moje dzieci startowałam w Memoriale. Fajne zawody. Niektórzy próbują zmienić historię, ale Pan Posacki wymyślił te zawody i do dzisiaj, czyli 30 lat je robi.

  • Mieszkaniec miasta (hjJLN), 2023-03-25 11:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziwi mnie to, że Pani Barbara Smoleńska dostaje nagrody, za młodzież, która jeździ z nią na Ukrainę sprzątać groby tej Pani. Są to groby pra pra dziadków, pra dziadków, dziadków tej Pani i nic nie mają wspólnego z promocją miasta. Tej młodzieży powinna ta Pani zapłacić za pracę. Mogła sama pojechać w latach 70, 80, 90 i sprzątać, tak jak niektórzy robią i nie proszą nikogo. Ale jak widać to jest właśnie osoba, która lubi się pokazywać i lansować, żeby ją każdy podziwiał. Dlaczego z Ukrainy nikt nie przyjeżdża do naszego miasta i nie czyści grobów swoich rodaków, a jest ich bardzo dużo po drugiej wojnie.

  • Gall, 2023-03-25 11:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wstyd dyrektor sp1, to nie pani praca i osiągnięcia. Nie odbiera się nagrody za nieswoją pracę.

  • anonim (hjJLN), 2023-03-25 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gall () napisał(a):

    Wstyd dyrektor sp1, to nie pani praca i osiągnięcia. Nie odbiera się nagrody za nieswoją pracę.

    To jest prawda, ale liczy się tylko pieniądz i to dla nich jest sprawa najwyższa.

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-25 13:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJn5) napisał(a):

    Proszę Pani, to nie moja gorycz, a przykre dla Pani fakty... Rozumiem zatem nerwowość i próbę poniżenia mnie. To dość symptomatyczne dla ludzi, którym brakuje argumentów. Co do anonimowości, to moje nazwisko nic Pani nie powie, a rozmawiajmy o faktach. A fakty są takie, że cokolwiek by Pani nie robiła to takie zachowanie w miejscach publicznych przy najmłodszych dyskwalifikuje Panią w oczach wielu kobiet i mężczyzn totalnie, bez względu na inne Pani dokonania. 80%? A gdzie było te 80% na tych wulgarnych marszach? Żyje Pani w jakiejś ułudzie. Nie chcemy się z Panią utożsamiać, bo nie jesteśmy wulgarne, a swoich racji potrafimy bronić w bardziej cywilizowany i połączony z rozumem sposób. I naprawdę proszę nie zwalać winy za swoje zachowanie na kogoś innego, bo to tak jakby kryminalista mówił, że go ktoś inny sprowokował. Słabe to, naprawdę. Kończąc, życzę Pani więcej inteligencji emocjonalnej i miłości szanującego mężczyzny, bo to pomoże zrozumieć w sposób dojrzały wiele ciekawych zjawisk, których Pani nie rozumie właśnie z tego powodu.

    No właśnie, rozmawiajmy o faktach. Proszę sprawdzić jaki procent społeczeństwa chce legalnej aborcji. Udaje tu pani głupio mądra i tkwi w jakimś maraźmie. Aborcja byla jest i bedzie, zawsze i wszędzie. Jesli ktokolwiek potrzebuje pomocy to jestem.
    Nie rozumiem bardzo wielu zachwań i publicznie pod moim imieniem i nazwiskiem potrafię się do tego przyznać. Dlaczego nie pisze pani tak uwłaszczających wymiocin bezpośrednio pod postem gdzie ludzie mieliby szanse zobaczyć pani tożsamość? Bo lepiej hejtowac jako anonimowy nikt i tak tylko mogę Panią potraktować- pozdrawiam środkowym palcem z pięknym i donośnym w*****dalej na ustach. A teraz proszę pozwolić, że z moim kochającym mężczyzną i dziećmi będę celebrowac otrzymaną nagrodę.

  • anonim (hjJn5), 2023-03-25 13:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8) napisał(a):

    No właśnie, rozmawiajmy o faktach. Proszę sprawdzić jaki procent społeczeństwa chce legalnej aborcji. Udaje tu pani głupio mądra i tkwi w jakimś maraźmie. Aborcja byla jest i bedzie, zawsze i wszędzie. Jesli ktokolwiek potrzebuje pomocy to jestem.
    Nie rozumiem bardzo wielu zachwań i publicznie pod moim imieniem i nazwiskiem potrafię się do tego przyznać. Dlaczego nie pisze pani tak uwłaszczających wymiocin bezpośrednio pod postem gdzie ludzie mieliby szanse zobaczyć pani tożsamość? Bo lepiej hejtowac jako anonimowy nikt i tak tylko mogę Panią potraktować- pozdrawiam środkowym palcem z pięknym i donośnym w*****dalej na ustach. A teraz proszę pozwolić, że z moim kochającym mężczyzną i dziećmi będę celebrowac otrzymaną nagrodę.

    Myli Pani hejt z kulturalnym zwracaniem uwagi. Po tym Pani wpisie potwierdziła Pani to, o czym pisałam. Żegnam.

  • anonim (AE7qpW), 2023-03-26 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zwierz dostał nagrodę za prowadzenie swojej firmy...takich jest od chu i ciut ciut w Bolesławcu

  • anonim (qnBRD), 2023-03-26 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdybym ja krzyczała przeklenstwa na ulicy wezwano by służby porzadkowe a ta pani widocznie ma przyzwolenie i mało tego jest za to nagradzana.Wstyd.Tak po ludzku wstydzę się za Władze.

Reklama