Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku

Dyskusja dla wiadomości: Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku.


  • Pan Kaloria (hjFo3), 2023-03-24 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec miasta (hjJLN) napisał(a):

    Dziękuję bardzo dla redakcji istotne pl za transmisję na żywo z Gali wręczania nagród. Oglądałem całą imprezę, bardzo mi się podobała. Dzięki.

    Dzień Dobry!
    Tutaj się z Panem/Panią zgodzę wielkie dzięki redakcji istotne.pl, i jedno mam pytanie do organizatorów gali, czemu redakcja wyżej wymieniona nie została wymieniona na gali, oczywiście nagroda też im się należy, ale chociaż mogli by wymienić tę redakcję, to oni zawsze są na każdej imprezie włączając się w życie społeczne Bolesławian oraz redaktorzy stają na wysokości zadania w każdej sytuacji, a na organizatorach gali się zawiodłem, a Wam Szanowni Redaktorzy Istotne.pl wszystkiego dobrego, oraz działajcie dalej bo jesteście nam potrzebni!!!
    Pozdrawiam

  • anonim (hjJha), 2023-03-24 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezes tabletki pomylił z popołudniowego rozdania ? Ixde

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-24 14:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJpW) napisał(a):

    Po tej edycji, gdzie nagrodę otrzymała osoba, która w wulgarnych zgromadzeniach, na ulicach wykrzykuje przy dzieciach wszelkie bluzgi tego świata, żaden przyzwoity człowiek nie powinien się już tam pokazać...Wstyd Panie Prezydencie...

    No widzisz, ta najgorsza ulicznica z piorunem na piersi i ulubienica ośmiu gwiazdek zostala nagrodzona! DUMA MNIE ROZPIERA!!! Serio?
    Wstyd to jest oceniać człowieka anonimowo z funkcji kanapy. Wyjdz ze strefy komfortu i napisz mi konstruktywną krytykę dlaczego miałabym takiej nagrody nie otrzymać? Każdy przyzwoity człowiek by tak zrobił. Znajdziesz mnie na wszystkich social mediach z imienia i nazwiska. Przy okazji możesz zrobić ,,risercz" moich działań.

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-24 14:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak to są moje inicjaly KG-B a jakie są Twoje boś anonimowy

  • anonim (hjJn5), 2023-03-24 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8) napisał(a):

    No widzisz, ta najgorsza ulicznica z piorunem na piersi i ulubienica ośmiu gwiazdek zostala nagrodzona! DUMA MNIE ROZPIERA!!! Serio?
    Wstyd to jest oceniać człowieka anonimowo z funkcji kanapy. Wyjdz ze strefy komfortu i napisz mi konstruktywną krytykę dlaczego miałabym takiej nagrody nie otrzymać? Każdy przyzwoity człowiek by tak zrobił. Znajdziesz mnie na wszystkich social mediach z imienia i nazwiska. Przy okazji możesz zrobić ,,risercz" moich działań.

    A dlaczego Pani sądzi, że to było o Pani?

  • anonim (hjJn5), 2023-03-24 19:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Kingo, parafrazując Pani słowa: Każdy przyzwoity człowiek nie wykrzykuje przekleństw na ulicy w towarzystwie dzieci. Tego Pani już nie cofnie...

  • anonim (hjJLN), 2023-03-24 19:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJn5) napisał(a):

    Pani Kingo, parafrazując Pani słowa: Każdy przyzwoity człowiek nie wykrzykuje przekleństw na ulicy w towarzystwie dzieci. Tego Pani już nie cofnie...

    Nie wiesz co piszesz, dzieci więcej słów,, pięknych,, znają niż Pani Kinga i to Wam nie przeszkadza. Pani Kinga walczy o dobro wszystkich kobiet nie o siebie, ale nie wszyscy to rozumieją i nie umieją docenić. Brawo dla Pani Kingi.

  • Reklama

  • Od (woe7D), 2023-03-24 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    koko () napisał(a):

    co niektórzy na taką galę powinni ubrać sie stosownie do sytuacji ...

    Kazdy ubral się adekwatnie do swojej kategorii. Sportowcy na sportowo np. A tak dodatkowo najważniejsza jest Osobowość człowieka a nie jego szata

  • anonim (AreiGI), 2023-03-24 20:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Kinga i jej zwolenniczki to nie jest nawet 1% mieszkanek miasta. I to jest najlepsze podsumowanie rangi spraw, przez panią Kingę podnoszonych.

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-24 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJn5) napisał(a):

    A dlaczego Pani sądzi, że to było o Pani?

    ponieważ każdy zły komentarz sprowadza się do wywlekania mojej bezkompromisowej postawy wobec łamania praw kobiet i człowieka podczas protestów na ulicach. Osobiście takie komentarze mam w czterech literach i robie poprostu swoje. Nie jestem stu-złotówką, żebym musiała się każdemu podobać

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-24 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta nagroda jest najlepszym podsumowaniem rangi spraw oraz sprawczości w podejmowanych działaniach. Raczej przy 1% wsparciu nie zostałabym tak wyróżniona. Ja nigdy nie szłam, nie idę i nie będę szłam sama. Ta nagroda to wspólne osiągnięcie bardzo wielu kobiet i wspierających mężczyzn

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-24 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJn5) napisał(a):

    Pani Kingo, parafrazując Pani słowa: Każdy przyzwoity człowiek nie wykrzykuje przekleństw na ulicy w towarzystwie dzieci. Tego Pani już nie cofnie...

    ja niczego cofać bym nie chciała. Jeśli podczas protestów w Bolesławcu były na ulicy dzieci, to zapewne za zgodą ich rodziców więc nie rozumiem tego oburzenia. Protest to protest, nigdy nie jest grzecznie. Mało tego- w prywatnym życiu też przeklinam, często. Czy to mnie dyskwalifikuje do otrzymania zasłużonej nagrody? Ciężko na nią pracowałam i też klęłam przy tym jak szewc.

  • anonim (hjJLN), 2023-03-24 23:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Kingo, brawo, brawo, brawo i ta nagroda jest dla Pani w pełni zasłużona.

  • anonim (hjJn5), 2023-03-24 23:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8) napisał(a):

    ja niczego cofać bym nie chciała. Jeśli podczas protestów w Bolesławcu były na ulicy dzieci, to zapewne za zgodą ich rodziców więc nie rozumiem tego oburzenia. Protest to protest, nigdy nie jest grzecznie. Mało tego- w prywatnym życiu też przeklinam, często. Czy to mnie dyskwalifikuje do otrzymania zasłużonej nagrody? Ciężko na nią pracowałam i też klęłam przy tym jak szewc.

    Nie interesuje mnie, co Pani robi i mówi prywatnie. Interesuje mnie jednak sytuacja, w której poprzez uchylone okna dobiegały przekleństwa do mojego mieszkania, w którym spokojnie z mężem i dziećmi spędzałam czas. Po prostu tego sobie nie życzymy. I naprawdę, porszę uwierzyć, mnie i moich praw na pewno Pani nie reprezentuje. Większość kobiet kochających swoje dzieci i mężów przez nie kochanych jest podobnego zdania.

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-25 00:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJn5) napisał(a):

    Nie interesuje mnie, co Pani robi i mówi prywatnie. Interesuje mnie jednak sytuacja, w której poprzez uchylone okna dobiegały przekleństwa do mojego mieszkania, w którym spokojnie z mężem i dziećmi spędzałam czas. Po prostu tego sobie nie życzymy. I naprawdę, porszę uwierzyć, mnie i moich praw na pewno Pani nie reprezentuje. Większość kobiet kochających swoje dzieci i mężów przez nie kochanych jest podobnego zdania.

    To nie koncert życzeń. Mało wiarygodne jest zdanie anonimowej osoby, która ocenia przez pryzmat uchylonego okna w mieszkaniu. Na szczęście ponad 80% procent naszego społeczeństwa jest po ,,mojej" stronie i jeśli sie pani z tym nie godzi wystarczy zamkąć okno, najlepiej włożyć stopery w uszy i żyć po swojemu w swoim idealnym świecie czterech ścian. Pretensje prosze kierowac do prezesa Kaczyńskiego. To on wbił kij w mrowisko. I jesze na marginesie-ja również mam kochająca rodzinę, dwóch wspaniałych synów i całkiem spore towarzystwo przyjaciół.
    Bardzo proszę swoją gorycz wylewać gdzieś indziej bądź wypłakać na ramieniu kochanego męża.

Reklama