Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku

Dyskusja dla wiadomości: Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku.


  • Ktoś (qnBMf), 2023-03-23 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takich bredni jeszcze nie czytałem szpital porażka.

  • anonim (hjJoU), 2023-03-23 19:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gruby jak zawsze zadowolony z cekinów i lasserów.Lans na wybory psze państwa!

  • Ktos, 2023-03-23 19:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale jaja ,futbol akademia ,pytam zaco ta nagroda ,wszystkie turnieje organizują tylko dla futbol akademi ,nikogo nie zapraszają bo byli by przegrani ,a ci reprezentanci to tylko w gronie zawodów futbol akademi ,nie róbmy jaj ,nasze pieniądze w prywatne ręce bo właściciel tej akademi to człowiek prezydenta ,już popisali się z podziałem pieniędzy na sport ,a tu znowu oszustwo w żywe oczy ,hamstwo

  • anonim (anwY2), 2023-03-23 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Orczyk- przecudowna osoba!

  • Mieszkaniec miasta (hjJLN), 2023-03-23 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziękuję bardzo dla redakcji istotne pl za transmisję na żywo z Gali wręczania nagród. Oglądałem całą imprezę, bardzo mi się podobała. Dzięki.

  • koko, 2023-03-23 20:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    co niektórzy na taką galę powinni ubrać sie stosownie do sytuacji ...

  • anonim, 2023-03-23 20:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (anwY2) napisał(a):

    Pani Orczyk- przecudowna osoba!

    Brawo pani Beatko! Gratuluję z całego serca!!!!

  • Reklama

  • Bc (AN0B7i), 2023-03-23 21:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ktos () napisał(a):

    Ale jaja ,futbol akademia ,pytam zaco ta nagroda ,wszystkie turnieje organizują tylko dla futbol akademi ,nikogo nie zapraszają bo byli by przegrani ,a ci reprezentanci to tylko w gronie zawodów futbol akademi ,nie róbmy jaj ,nasze pieniądze w prywatne ręce bo właściciel tej akademi to człowiek prezydenta ,już popisali się z podziałem pieniędzy na sport ,a tu znowu oszustwo w żywe oczy ,hamstwo

    Futbol academic dramat najpierw dofinansowanie z miasta prywatnej inicjatywy a teraz jeszcze nagrodę za promocję ciekawe

  • Magdalena (hjJL9), 2023-03-23 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Kinga-Gęsicka! Zasłużona nagroda. Tyle roboty włożyłaś w wiele rzeczy.

  • Ania (A81bff), 2023-03-23 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Magdalena (hjJL9) napisał(a):

    Brawo Kinga-Gęsicka! Zasłużona nagroda. Tyle roboty włożyłaś w wiele rzeczy.

    Hehehe dobry ten kawał

  • Głos BC (anwZb), 2023-03-23 21:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ktos () napisał(a):

    Ale jaja ,futbol akademia ,pytam zaco ta nagroda ,wszystkie turnieje organizują tylko dla futbol akademi ,nikogo nie zapraszają bo byli by przegrani ,a ci reprezentanci to tylko w gronie zawodów futbol akademi ,nie róbmy jaj ,nasze pieniądze w prywatne ręce bo właściciel tej akademi to człowiek prezydenta ,już popisali się z podziałem pieniędzy na sport ,a tu znowu oszustwo w żywe oczy ,hamstwo

    Nic dodać nic ująć, mulą się we własnym kotle zwanym franczyzą korzystając z pieniędzy podatników BC, reprezentowali BC w finale Polski Footballu Academy ! I znowu we własnym kotle. Trafiają do najlepszych akademii piłkarskich w kraju,jakich? Znowu FA, ale to wszystko jest słabe. Czy gdyby szef Bolesławieckiej franczyzy nie byłby radnym w BC czy też by miał takie dotacje z miasta i powiatu?! Czy rozdajemy w mieście pieniądze,, naszym" tak jak to jest na ul.Wiejskiej w Warszawie ? Rozumie, że zbliżają się wybory i trzeba promować swoich ,ale czemu za naszą kasę?! Czemu w innych miastach jak w nie dalekim Chojnowie prywatne szkółki nie mają dotacji miejskiej również FA. Z drugiej strony dziwne jest też, że pan sawczak dostał pracę w szpitalu jak tylko został radnym,przypadek? Nie sądzę . Szkoda tylko że ta gala spada na ........ Naprawdę myślicie, że ludzie w mieście tego nie widzą ?! Strasznie to smutne . Pogrzebaliście Blues nad Bobrem czyli Muzykę która łączyła pokolenia uczyła młodych ludzi wrażliwości i wkładała dużo w rozwój intelektualny (zresztą jak każda muzyka rozwija) za to zamieniliście na menagera disco polo. Grzebiecie sport w tym mieście stawiając na tego samego jegomościa menagera FA pana D.S . Czy władze miasta naprawdę nie czują odpowiedzialności za rozwój intelektualny , sportowy i kulturalny młodzieży w naszym mieście ?! Proszę , zostawmy coś po sobie nie żyjmy chwilą

  • anonim (hjJLN), 2023-03-23 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ania (A81bff) napisał(a):

    Hehehe dobry ten kawał

    Aniu zastanów się nad tym co piszesz, to z Ciebie można się śmiać,, hihihihi,,,,,,,,, hi.

  • nie istotne (hjJoc), 2023-03-23 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Głos BC (anwZb) napisał(a):

    Nic dodać nic ująć, mulą się we własnym kotle zwanym franczyzą korzystając z pieniędzy podatników BC, reprezentowali BC w finale Polski Footballu Academy ! I znowu we własnym kotle. Trafiają do najlepszych akademii piłkarskich w kraju,jakich? Znowu FA, ale to wszystko jest słabe. Czy gdyby szef Bolesławieckiej franczyzy nie byłby radnym w BC czy też by miał takie dotacje z miasta i powiatu?! Czy rozdajemy w mieście pieniądze,, naszym" tak jak to jest na ul.Wiejskiej w Warszawie ? Rozumie, że zbliżają się wybory i trzeba promować swoich ,ale czemu za naszą kasę?! Czemu w innych miastach jak w nie dalekim Chojnowie prywatne szkółki nie mają dotacji miejskiej również FA. Z drugiej strony dziwne jest też, że pan sawczak dostał pracę w szpitalu jak tylko został radnym,przypadek? Nie sądzę . Szkoda tylko że ta gala spada na ........ Naprawdę myślicie, że ludzie w mieście tego nie widzą ?! Strasznie to smutne . Pogrzebaliście Blues nad Bobrem czyli Muzykę która łączyła pokolenia uczyła młodych ludzi wrażliwości i wkładała dużo w rozwój intelektualny (zresztą jak każda muzyka rozwija) za to zamieniliście na menagera disco polo. Grzebiecie sport w tym mieście stawiając na tego samego jegomościa menagera FA pana D.S . Czy władze miasta naprawdę nie czują odpowiedzialności za rozwój intelektualny , sportowy i kulturalny młodzieży w naszym mieście ?! Proszę , zostawmy coś po sobie nie żyjmy chwilą

    Rusz i coś zrób oprócz klepania w klawiaturę :) Krowa ryczy, mało mleka daje i tak właśnie czyta się Twój komentarz :) Jakby Twoja kreatywność przełożyła się na realne działanie może nagroda trafiłaby do Ciebie :)

  • anonim (hjJpW), 2023-03-23 22:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pieszczochy władziuni, przyszli kandydaci na radnych, albo wdzięczni wyborcy....

  • Głos BC (anwZb), 2023-03-23 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    nie istotne (hjJoc) napisał(a):

    Rusz i coś zrób oprócz klepania w klawiaturę :) Krowa ryczy, mało mleka daje i tak właśnie czyta się Twój komentarz :) Jakby Twoja kreatywność przełożyła się na realne działanie może nagroda trafiłaby do Ciebie :)

    Ale, że co? koncert disco polo?, sry nie mój beat , a inną nutą na tą chwile się nie przebijesz . Serio ? nagroda do mnie ? faktycznie włączę kreatywność , maże o tej nagrodzie :) . Poproszę tylko koleżankę z ratusza niech kwity składa już jutro :) . Tylko nie pisz że nie jestem kreatywna :)

Reklama