Seksistowski wpis radnych Impulsu Miasta. W 2022 roku mówimy seksizmowi krótko: #wypie*dalać

Dyskusja dla wiadomości: Seksistowski wpis radnych Impulsu Miasta. W 2022 roku mówimy seksizmowi krótko: #wypie*dalać.


  • anonim, 2022-06-21 20:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na plecach kleru i z wizerunkiem zaściankowej pobożności bezwzględnie do upragnionej władzy...
    Ale PIS wiecznie rządzić nie będzie. I w lustro trzeba popatrzeć rano. A po raz któryś zmienić opcji już raczej się nie da - ludzie się na to nie nabiorą.
    Nawiasem mówiąc pan MM wręcz alergicznie reaguje na wszelkie (nawet z d...y wyjęte) treści gdzie podważa się lub ciągnie bekę z "boga"...

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • Xxx (wo9G4), 2022-06-21 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Modlą się pod figurą.... i zgadzaja się na tańce seksapil. Festyn pokazał prawdziwe oblicze... pokory i.... świętości. Wiagra poszła w zapomnienie

  • Andrzej (hjcd1), 2022-06-21 21:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Człowiek, który ma odrobinę honoru po wypowiedzi poniżająca kobietę , a taka to była wypowiedź , powinien zrezygnować z reprezentowania społeczeństwo i złożyć mandat radnego. Ale to zależy od moralności tej osoby, a o honor i moralność coraz trudniej , liczy się zysk i korzyści. Smutne. Bardzo smutne.

  • MatkaBiedronia, 2022-06-21 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    (...)

  • anonim (qnB3s), 2022-06-21 21:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z jednym się zgadzam - romans z klerem nigdy nikomu dobrze nie służył. Z Bogiem na ustach i karabinem w dłoni.

  • Kjl (euu4gS), 2022-06-21 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Festyn parafialny…i wszystko jasne:(

  • Ania (ANUT2T), 2022-06-21 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moim zdaniem to tekst "Taniec brzucha dla Jezusa"... i komentarze pod nim na temat tancerek były seksistowskie.

  • Reklama

  • Mariola (AE4gFR), 2022-06-21 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo przykre jest to, że niektórzy wciąż mierzą wartość człowieka tym, czy jest z kimś w związku czy nie. Jest tyle czynników dlaczego ktoś może nie być w związku (m. in. strach, rodzinne wzorce, priorytety, wolna wola, utrata kogoś bliskiego...). Co najważniejsze nikt nie musi się z tego tłumaczyć. Używanie takiego argumentu w celu kontrataku? Komentarz radnych na najniższym poziomie...

  • Obserwator (wo9G4), 2022-06-21 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Grazynko ma Pani koło siebie dużo wspaniałych ludzi którzy pójdą za Panią w ogien. Ci co dołki pod Panią kopią sami w nie w padną. - kwestia czasu to ludzie bez honoru wstyd mi za takich radnych. Pozdrawiam i życzę dużo sił.

  • Janosiq (hjJnV), 2022-06-21 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co było na festynie ? Ciekawe ciekawe

  • Kasia (qeCBx), 2022-06-21 22:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważam tekst na temat festynu za chybiony, kiepski, a nawet obraźliwy, niemniej jednak zachowanie Impulsu Miasta na ich własnym profilu na FB też jest pożałowania godne. Jeśli z kimś walczyć, to na rzeczowe argumenty, a nie personalnymi, głupimi atakami.

    Jestem tym wpisem zażenowana jako kobieta. A raczej przede wszystkim jako człowiek, który przyjmuje zasadę, że szacunek do innych to wartość nadrzędna.

    PS Miałam okazję być na festynie, wydać swoje pieniądze (mimo inflacji) z przekonaniem, że zostaną dobrze spożytkowane. Nie przyszło mi nawet do głowy, bym miała się czuć zgorszona tańcem brzucha. Nie jestem w stanie zrozumieć, jak ktoś może krytykować to, że ludzie w sposób świadomy, nieprzymuszony, nie robiący nikomu krzywdy wydają swoje pieniądze, jednocześnie się przy tym bawiąc. Uważam, że jest w tym tekście i przekonanie o tym, że "moja prawda jest najmojsza" i dużo złej woli. A jednak wpis Impulsu jest zaściankowy, żenujący i głupi tak, że szkoda słów.

    W gruncie rzeczy na oba teksty ich szkoda.

  • Wojtek (anwZB), 2022-06-21 22:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Krzysztof jesteśmy po Twojej stronie .Impuls to obciach

  • Ola (hjc7r), 2022-06-21 23:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Karol (e3Jr8X) napisał(a):

    Jakże trafnie opisane. Dokładnie tak jest. Molak, Małkowski, Chodyra to przystawki PiS-u. Chodyra i Molak wspierany przez kościół, a Małkowski przez tych, którzy żyją zawiścią wobec innych.

    Trafione w 100 procent, jeszcze do tego towarzystwa dodać Panią Bojko, są to ludzie, którzy nigdy nie powinni być radnymi naszego miasta. Są to ludzie, którzy zajmują się innymi ludźmi, poniżają ich, zamiast zająć się własną d....
    Są to ludzie bez skrupułów, ambicji itd. Brawo dla redakcji istotne pl, a szczególnie dla Pana Krzysztofa G., że odważnie napisał o nich i stanął w obronie Pani Grażyny, która też napisała prawdę, ale jak widać prawda zawsze w oczy kole. I tu się radni pogubili Wstyd, że tacy ludzie mieszkają w naszym mieście i, że są naszymi radnymi.

  • Mieszkaniec miasta (hjc7r), 2022-06-21 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba zapamiętać to zdjęcie 5 d,,,, Łazów, sami karierowicze i do tego Pani Bojko o której miałem inne zdanie, bo pozostała czwórka to już dawno temu stracili u mnie wszystko, są to ludzie bez............, szkoda słów.

    .
    ,.

  • AA (ANunQS), 2022-06-21 23:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Autorem powinien zająć się prokurator.

Reklama