Seksistowski wpis radnych Impulsu Miasta. W 2022 roku mówimy seksizmowi krótko: #wypie*dalać

Dyskusja dla wiadomości: Seksistowski wpis radnych Impulsu Miasta. W 2022 roku mówimy seksizmowi krótko: #wypie*dalać.


  • anonim, 2022-06-21 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Grazia, uj komukolwiek do Twojego życia, uj do mojego! Co do kk, w 100% zgadzam się z Tobą i popieram!
    Trzymaj się! Ta czarna mafia sukienkowa, rękami swoich bezmyślnych sługusów/wyznawców potrafi zniszczyć wszystko co piękne i dobre a jak nie ma argumentów zaczyna od ośmieszania swoich "przeciwników", standardowe zachowanie!

  • Czytelnk (woeUC), 2022-06-21 18:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo p. Krzysztofie stając w obronie koleżanki redakcyjnej pokazał Pan że jest Pan prawdziwym mężczyzna. Współczuję Waszej redakcji to już prawie brzmi jak ...
    wojna

  • anonim (dtcHPT), 2022-06-21 18:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czego niby spodziewaliscie się po Małkowskim? Ile to razy byłam z nim na wycieczce to po alko pokazywał prawdziwą twarz. Każdy kto pracował w dawnych czasach w Ratuszu to wie. Co tu wiecej pisac nic nowego nie odkryliscie

  • anonim, 2022-06-21 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (dtcHPT) napisał(a):

    Czego niby spodziewaliscie się po Małkowskim? Ile to razy byłam z nim na wycieczce to po alko pokazywał prawdziwą twarz. Każdy kto pracował w dawnych czasach w Ratuszu to wie. Co tu wiecej pisac nic nowego nie odkryliscie

    No wiesz, zawsze myślałem że Małkowski ma klasę... Jak widać błędnie. Niestety.

  • Andrzej (AMO7Cd), 2022-06-21 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bo nie wiedzieli, że Bolek to kapuś

  • anonim (euuvfn), 2022-06-21 19:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Małkowski to prawie ksiądz,więc czego po nim się można spodziewać?Współczuję "impulsom"ich życia,bo takimi wpisami pokazują jakie mają przy ich boku partnerki.

    Brawo Pani Grażyno i Panie Krzysztofie

  • anonim, 2022-06-21 19:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    No wiesz, zawsze myślałem że Małkowski ma klasę... Jak widać błędnie. Niestety.

    może i na ale którą ?

  • Reklama

  • anonim, 2022-06-21 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    (...)

  • xioncMahawir (ANu2DF), 2022-06-21 19:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pełna zgoda-sexiści wypierdalać

  • Mieszkaniec Bolesławca (A8svHx), 2022-06-21 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W temacie tyle kościół katolicki to jedna wielka mafia..... każdy rozsądnie myślący człowiek tego się domyśla i widzi co wyrabia kościół....brak żon ... zakaz wymyśla kościoł.... żeby żony nie dziedziczył majtków kościelnych....w kościołach protestanckich Pastorzy mają Żony dzieci i to jest nauka Biblijna...pan Jezus nie zabrania księdzu mieć Żony....to nauka nie biblijna i kościelna Tylko i wyłącznie na potrzeby kościoła katolickiego.... także Kościół katolicki pod przykrywką Świętości robi dobre pieniądze...... niestety....a religia to każdego osobista sprawa....i nie ma znaczenia kto jakiego jest wyznania i czy chodzi co niedziele do Kościoła.....tak myślę...nawet uważam że ci kościelni z pierwszych ławek są bardziej wredni i fałszywyi od nie chodzących do kościoła....

  • anonim, 2022-06-21 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xioncMahawir (ANu2DF) napisał(a):

    pełna zgoda-sexiści wypierdalać

    Razem z PiSem i kk.

  • anonim, 2022-06-21 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czego nie rozumiecie? Malkowski i reszta towarzystwa to przecież zakamuflowany PIS. A jak PIS traktuje kobiety to chyba wszyscy dobrze wiemy. Zauważyliście jak spadła aktywność Maćka w socialmediach? Zero opinii na temat bieżącej polityki. Protesty kobiet? Jakie protesty? Baba jest od rodzenia dzieci i posyłania ich do księdza proboszcza.
    Posadka Malkowskiego po nibypośle Pogodzie to przecież nic innego jak nagroda za wierność i wspieranie.

  • qwerty (AMnzNz), 2022-06-21 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale cyrk :)

  • Karol (e3Jr8X), 2022-06-21 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Czego nie rozumiecie? Malkowski i reszta towarzystwa to przecież zakamuflowany PIS. A jak PIS traktuje kobiety to chyba wszyscy dobrze wiemy. Zauważyliście jak spadła aktywność Maćka w socialmediach? Zero opinii na temat bieżącej polityki. Protesty kobiet? Jakie protesty? Baba jest od rodzenia dzieci i posyłania ich do księdza proboszcza.
    Posadka Malkowskiego po nibypośle Pogodzie to przecież nic innego jak nagroda za wierność i wspieranie.

    Jakże trafnie opisane. Dokładnie tak jest. Molak, Małkowski, Chodyra to przystawki PiS-u. Chodyra i Molak wspierany przez kościół, a Małkowski przez tych, którzy żyją zawiścią wobec innych.

  • Łukasz (hjcdS), 2022-06-21 20:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tacy radni to wstyd. A oni jeszcze oficjalnie takie rzeczy piszą, masakra

Reklama