Seksistowski wpis radnych Impulsu Miasta. W 2022 roku mówimy seksizmowi krótko: #wypie*dalać

Dyskusja dla wiadomości: Seksistowski wpis radnych Impulsu Miasta. W 2022 roku mówimy seksizmowi krótko: #wypie*dalać.


  • anonim () napisał(a):

    Na plecach kleru i z wizerunkiem zaściankowej pobożności bezwzględnie do upragnionej władzy...
    Ale PIS wiecznie rządzić nie będzie. I w lustro trzeba popatrzeć rano. A po raz któryś zmienić opcji już raczej się nie da - ludzie się na to nie nabiorą.
    Nawiasem mówiąc pan MM wręcz alergicznie reaguje na wszelkie (nawet z d...y wyjęte) treści gdzie podważa się lub ciągnie bekę z "boga"...

    Panu Maciejowi Małkowskiemu, mimo ogromnej niechęci do niego, polecam serial Cosmos (2020) na Disney +. Poszerza horyzont myślowy poza wiarę w różne bóstwa, uwrażliwia na innych ludzi i na otaczający nas świat. Wiem, że pan Maciej patrzy często w niebo. Oby nie tępo.

  • anonim (A8svzI), 2022-06-22 00:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czemu się dziwić, Impuls już dawno skręcił w stronę PiS, między innymi dlatego stołek dla Małkowskiego.

  • Pisowski Troll, 2022-06-22 00:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Czego nie rozumiecie? Malkowski i reszta towarzystwa to przecież zakamuflowany PIS. A jak PIS traktuje kobiety to chyba wszyscy dobrze wiemy. Zauważyliście jak spadła aktywność Maćka w socialmediach? Zero opinii na temat bieżącej polityki. Protesty kobiet? Jakie protesty? Baba jest od rodzenia dzieci i posyłania ich do księdza proboszcza.
    Posadka Malkowskiego po nibypośle Pogodzie to przecież nic innego jak nagroda za wierność i wspieranie.

  • anonim, 2022-06-22 06:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Pisowski Troll () napisał(a):

    http://maciejmalkowski.pl/jest-pogoda-na-posla-z-boleslawca/

    Spisił się chłopczyk kędzierzawy... #wypierdalac !

  • Kojot, 2022-06-22 07:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram redakcję Istotnych!!!!

  • anonim, 2022-06-22 10:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Małkowski, jako osoba wierząca, i myśląca nie powinien nikogo stygmatyzować.Chyba wie, jako osoba która studiowała prawo, że za naruszenie dóbr osobistych innej osoby jest paragraf.

  • anonim (ArCT4N), 2022-06-22 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Czego nie rozumiecie? Malkowski i reszta towarzystwa to przecież zakamuflowany PIS. A jak PIS traktuje kobiety to chyba wszyscy dobrze wiemy. Zauważyliście jak spadła aktywność Maćka w socialmediach? Zero opinii na temat bieżącej polityki. Protesty kobiet? Jakie protesty? Baba jest od rodzenia dzieci i posyłania ich do księdza proboszcza.
    Posadka Malkowskiego po nibypośle Pogodzie to przecież nic innego jak nagroda za wierność i wspieranie.

    like

  • Reklama

  • anonim (e3JrKy), 2022-06-22 13:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    AA (ANunQS) napisał(a):

    Autorem powinien zająć się prokurator.

    No właśnie, może nie być podstaw. W sumie żadne nazwisko nie padło. Określenie " naczelna hejterka" to trochę mało. Nawet z odnośnikiem do artykułu na bolec. Można łatwo odwrócić kota ogonem..Sam tekst słaby, uważam, że nie na miejscu ( profil Impulsu Miasta nie powinien być miejscem na osobiste wycieczki i teksty na poziomie głupich dogryzań przy wódeczce). Niemniej Istotne trochę przesadza w ataku na kościół.. Każdy ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi, co chce. Nie było mnie tam, bo to nie moje rejony, ale jakby mi pod domem ciasta sprzedawali, to bym kupiła, czemu nie...Na taniec brzucha też bym popatrzyła, albo i nie, bo ostatnio strasznie dużo mają występów i mi się już trochę znudziło. Jak istotne i strajk kobiet zrobi swój festyn, przyjdę i kupię ciasto. Obiecuję.

  • anonim (eV9N3z), 2022-06-22 18:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Impuls przekroczył granicę, nie spodziewałem się takiego wpisu pozbawionego moralności. Maciej czy Łukasz wydawał się poważnym człowiekiem, a wyszedł z niego prostak. Można mieć różne poglądy na kościół, ja mam odmienne od pani Grazyny, ale w swoim artykule napisała prawdę i nikogo nie obraziła. Tak wyglądał ten festyn i tak zbierano pieniądze. To jednak że ja inaczej postrzegam kościół nie oznacza że mam kogoś wyśmiewać i pisać, że trzeba mu "chłopa" lub "baby". To bardzo prostackie i nieprzystoi radnemu Małkowskiemu czy Molakowi. Wstyd Impuls Miasta, powinniście za to przeprosić, to może jakoś naprawiłoby sytuację.

  • anonim (dtcHOl), 2022-06-22 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy oni w tym Impulsie stracili instynkt zamozachowawczy? Takie teksty jak spod budki z piwem? Mieli wnieść coś nowego do miasta, a niestety ten wpis to porażka.

  • anonim (eV9NBG), 2022-06-22 18:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sorry za porównanie, ale jak wkurzy się córka Małkowskiego lub Molaka, to Małkowski lub Molak doradzają jej, żeby sobie wsiadła na bolca??? Radni naprawdę chcą żeby ich córki tak traktować? Co z nich za ojcowie czy mężczyźni??? Żałość tylko, żałość

  • ana (ANuWC1), 2022-06-22 21:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    impuls jest ,był, czy będzie to bez znaczenia.

  • anonim (hjJM6), 2022-06-22 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (dtcHOl) napisał(a):

    Czy oni w tym Impulsie stracili instynkt zamozachowawczy? Takie teksty jak spod budki z piwem? Mieli wnieść coś nowego do miasta, a niestety ten wpis to porażka.

    Jak w całym PISie tak też w jego poplecznikach i sympatykach (tudzież beneficjentach systemu) rośnie frustracja i zdenerwowanie. Bardzo prawdopodobna przegrana PISu poskutkuje wypie... niem tych wszystkich kolesi z ich stanowisk na pysk. Więc nie dziwmy się ich nerwowości...

  • anonim (woeM9), 2022-06-23 05:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Radni powinni być ładni.

  • POL (A8svkq), 2022-06-23 06:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Troche niesmacznie ostatnio zachowuje Bol,INF,A maja sie za numer 1 w Boleslawcu,Pisza tekstem rodem z rzadow PZPR,jakas nalecialosc maja,Pani Grazyno prosze nie przejmowac sie jestesmy z Pani,

Reklama