COVID-19: 6 zgonów, 126 zakażeń i 1987 osób na kwarantannie w powiecie bolesławieckim

Dyskusja dla wiadomości: COVID-19: 6 zgonów, 126 zakażeń i 1987 osób na kwarantannie w powiecie bolesławieckim.


 • anonim (vkcHR), 2021-12-01 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska () napisał(a):

  kondom

  Kondom jest od uchronienia się przed ojcostwem. Redakcja niech napisze jak się chronić przed covidem. Panie Krzysztofie G., do dzieła.

 • Gość, 2021-12-01 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ala (A7bG3R) napisał(a):

  Życie jest pełne niebezpieczeństw ,każdy z nas może je zakończyć w każdym momencie , może wpaść pod samochód , może na niego spaść np.drzewo , może go porazić prąd , może paść na zawał , na wylew , zachorować na nowotwór , itd ,itd i tysiąc innych zagrożeń . Ostatnio doszło nowe zagrożenie Covid 19 .Zastanawiałam się czy się nie zaszczepić ponieważ wielcy telewizyjni eksperci zapewniali że szczepienie uchroni mnie przed zarażeniem się , ale ponieważ producent ani nikt nie bierze odpowiedzialności za działanie tego preparatu ,postanowiłam poczekać i obserwować co się będzie działo dalej .Gdy pojawiły się pierwsze zarażenia pośród wyszczepionych telewizyjni eksperci zmienili nagle narrację , zaczęto mówić że, tak możesz się zarazić ale jak zachorujesz to przejdziesz chorobę łagodniej .Ponieważ ilość zarażonych pośród wyszczepionych rosła dalej a było to widoczne szczególnie w krajach o wysokim procencie wyszczepień ogłoszono nagle że dwie dawki nie pomagają potrzebna jest trzecia .Czytam prasę z całego świata i widzę że coraz więcej jest informacji o nagłych zgonach poszczepiennych ,zakrzepicy ,zawałach itd , .Informacje te są bagatelizowane i ukrywane przez media głównego nurtu .Ostatnio hitem stał się Omikron który został przywieziony do Europy przez osoby wyszczepione bo podobno wyszczepienia na niego nie działają .
  Reasumując : dochodzę do wniosku że dobrze zrobiłam ponieważ jak widać szczepionki nie działają , a do listy zagrożeń mojego życia o których pisałam na początku po co mam dopisywać następny czyli nagły zgon poszczepienny

  Nikt NIGDY nie powiedział, że szczepionka chroni w 100%. Aż do obrzydzenia od początku podawano w jakim procencie chronią przed zakażeniem szczepionki poszczególnych firm. Chronią natomiast przed ciężkim przebiegiem i śmiercią. Jak można nie wiedzeć takich rzeczy?? Nie jest też nigdzie powiedziane, że obecne szczepionki nie działają na omikrona. Dopiero trwaja badania.

 • anonim, 2021-12-01 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bolesławianin () napisał(a):

  Dzisiejsze dane ministerstwa odnośnie powiatu bolesławieckiego:
  Liczba zakażonych: 54
  Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 6,00
  Liczba przypadków śmiertelnych: 4:
  choroby współistniejące wraz z COVID-19: 4
  wyłącznie z powodu COVID: 0
  Liczba osób objętych kwarantanną 1910
  Liczba wykonanych testów: 240
  Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 62

  A w całym kraju dzisiaj zachorowań 29064 i 570 zgonów - to tylko oficjalne dane. (To tak jakby się rozbił samolot Boeing plus jeszcze 100 osób.) Mamy największą zachorowalność i największą liczbę zgonów na 10 tyś mieszkańców w całej Europie. Tylko w tym przodujemy!!!

 • anonim (vkcHR), 2021-12-01 19:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  A w całym kraju dzisiaj zachorowań 29064 i 570 zgonów - to tylko oficjalne dane. (To tak jakby się rozbił samolot Boeing plus jeszcze 100 osób.) Mamy największą zachorowalność i największą liczbę zgonów na 10 tyś mieszkańców w całej Europie. Tylko w tym przodujemy!!!

  To jak się k...rwa chronić przed tym? W dupie mam jakieś j...bane statystyki i ch...j im w dupę, nie interesują mnie! Mnie interesuje to, jak się przed tym chronić. Redakcjo, dotarło?

 • Kinoman (A7bG3R), 2021-12-02 05:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pamiętacie Polski film " Wojna światów ,następne stulecie " , jaki to wizjonerski film , zobaczcie fragmenty i porównajcie do dzisiejszej rzeczywistości • Kinoman (A7bG3R), 2021-12-02 12:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kinoman (A7bG3R) napisał(a):

  Pamiętacie Polski film " Wojna światów ,następne stulecie " , jaki to wizjonerski film , zobaczcie fragmenty i porównajcie do dzisiejszej rzeczywistości  Do filmu Wojna światów- Następne Stulecie dorzucę w promocji świetny komentarz Witolda Gadowskiego " piąta władza ".Jednocześnie ostrzegam że osoby bezmyślne i nie lubiące myśleć oglądając oba filmy mogą nagle zacząć myśleć  ?t=185

 • anonim (A81b4I), 2021-12-02 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie na kwarantannie, tylko w areszcie domowym.
  Wyrok zapadł pomiędzy pączkiem a herbatą nad sanepidowym biurkiem. Obwieszczony esemesem łamiącym podstawowe człowiecze prawa.

 • 1
 • 2