COVID-19: 6 zgonów, 126 zakażeń i 1987 osób na kwarantannie w powiecie bolesławieckim

Dyskusja dla wiadomości: COVID-19: 6 zgonów, 126 zakażeń i 1987 osób na kwarantannie w powiecie bolesławieckim.

• anonim (vkcHR), 2021-11-30 21:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

No dobra, ale jak się przed tym ochronić? Napiszcie.

• ., 2021-11-30 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcHR) napisał(a):

Co ty nie wiesz ? Przecież ich wszystkich chroni maseczka, dystans itp....

• anonim (vkcHR), 2021-11-30 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    . () napisał(a):

Co ty nie wiesz ? Przecież ich wszystkich chroni maseczka, dystans itp....

Ale chcę, żeby redakcja napisała to zamiast statystyk. Panie Krzysztofie Gwizdała, czy Pański skład potrafi opisać, jak się chronić? Bo co nam po statystykach?

• anonim, 2021-11-30 22:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

I szczepienia zapomniałeś napisac

• anonim (ALlaIc), 2021-11-30 22:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

G*** prawda..

• Jack (euI0OA), 2021-11-30 23:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

A ile z tych osób to obcokrajowcy ze wschodu, czy są jakieś statystyki?

• anonim (hjJwj), 2021-12-01 00:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

Choroby współistniejące z covid 6 znaczy przyszedł bez głowy i umarł ale zmarł na covid
    Pytanie do redaktora ile z tych osób zmarłych na covid miało raka płuc (chrobe współistniejącą:-)) proszę łaskawie się dowiedzieć ile z tych osób miało raka płuc która dopiero teraz wykryto bo kogo to wcześniej obchodziło

• anonim (hjJwj), 2021-12-01 02:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

Ilu osobom przypisano pośmiertnie covid
    Ile z tych osób zostało przywiezione do bolca jako warzywo

• anonim, 2021-12-01 06:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

Żołądek zawsze daje o znać, że jest pusty…w odróżnieniu od mózgu - większości piszących posty w temacie.

• Brawo (qW9fM), 2021-12-01 08:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

Ile kosztuje taki post reklamowy? Codzienne pranie mózgu... Kto to opłaca?

• ZK Polska, 2021-12-01 09:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcHR) napisał(a):

kondom

• Bolesławianin, 2021-12-01 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

Dzisiejsze dane ministerstwa odnośnie powiatu bolesławieckiego:
    Liczba zakażonych: 54
    Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 6,00
    Liczba przypadków śmiertelnych: 4:
    choroby współistniejące wraz z COVID-19: 4
    wyłącznie z powodu COVID: 0
    Liczba osób objętych kwarantanną 1910
    Liczba wykonanych testów: 240
    Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 62

• anonim, 2021-12-01 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

Po co im te skafandry? Czego się boją? Na zakupy nie boją się chodzić?

• Adi, 2021-12-01 16:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

Nabijanie statystyk kwarantanny to chociażby szkoły . Leniwi nauczyciele chętnie śmigają na zwolnienia covid a jeden nauczyciel to bez problemu 50 tka dzieci na kwarantannie jak nie lepiej . U mnie i znajomych na zmianę dzieci tylko w domu. Brak slow

• Ala (A7bG3R), 2021-12-01 16:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

Życie jest pełne niebezpieczeństw ,każdy z nas może je zakończyć w każdym momencie , może wpaść pod samochód , może na niego spaść np.drzewo , może go porazić prąd , może paść na zawał , na wylew , zachorować na nowotwór , itd ,itd i tysiąc innych zagrożeń . Ostatnio doszło nowe zagrożenie Covid 19 .Zastanawiałam się czy się nie zaszczepić ponieważ wielcy telewizyjni eksperci zapewniali że szczepienie uchroni mnie przed zarażeniem się , ale ponieważ producent ani nikt nie bierze odpowiedzialności za działanie tego preparatu ,postanowiłam poczekać i obserwować co się będzie działo dalej .Gdy pojawiły się pierwsze zarażenia pośród wyszczepionych telewizyjni eksperci zmienili nagle narrację , zaczęto mówić że, tak możesz się zarazić ale jak zachorujesz to przejdziesz chorobę łagodniej .Ponieważ ilość zarażonych pośród wyszczepionych rosła dalej a było to widoczne szczególnie w krajach o wysokim procencie wyszczepień ogłoszono nagle że dwie dawki nie pomagają potrzebna jest trzecia .Czytam prasę z całego świata i widzę że coraz więcej jest informacji o nagłych zgonach poszczepiennych ,zakrzepicy ,zawałach itd , .Informacje te są bagatelizowane i ukrywane przez media głównego nurtu .Ostatnio hitem stał się Omikron który został przywieziony do Europy przez osoby wyszczepione bo podobno wyszczepienia na niego nie działają .
    Reasumując : dochodzę do wniosku że dobrze zrobiłam ponieważ jak widać szczepionki nie działają , a do listy zagrożeń mojego życia o których pisałam na początku po co mam dopisywać następny czyli nagły zgon poszczepienny

• 1
  • 2