Za dużo ludzi w kościele. Zobacz na wideo, jak reaguje polska, a jak angielska policja

Dyskusja dla wiadomości: Za dużo ludzi w kościele. Zobacz na wideo, jak reaguje polska policja.


 • Moneetor (Av0QQ8), 2021-04-06 12:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Malkon () napisał(a):

  Przepis to rzecz święta. Przekroczę prędkość - kara, użyję słów powszechnie uznanych za obelżywe - kara, nie mam maski na dziobie - kara. W Indiach krowa to rzecz święta jest nietykalna. Może włazić gdzie chce i robić co chce i dlatego mam wrażenie, że u nas kościół zachowuje się podobnie. Gdyby kościół miał mniej buty w sobie a więcej pokory i przekazał wiernym jak trudnym okresem jest czas pandemii. większość wiernych podeszłaby do tego ze zrozumieniem. Przykład zachowania wikarego z londyńskiego kościoła jest dowodem na to jak część księży podchodzi do obecnej trudnej sytuacji.

  Prawa ludzkie to żadna rzecz święta i nie mogą być przestrzegane, jeśli godzą w religię, czy kult religijny. Prawa boskie mają wyższy priorytet od zarządzenia, czy ustawy.

 • Moneetor (Av0QQ8), 2021-04-06 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jurek (euIy5X) napisał(a):

  Skoro to dorosli ludzie i tak zdecydowali, to niech robia co chca. Niech tylko po swietach nie placza, ze pol rodziny lezy pod respiratorem.

  Pod respiratorami leży 1-2% 80% nawet nie zauważa "choroby", a 8% ledwo zakasła. Taki to straszny zaraz.

 • Olo (dRjyfi), 2021-04-06 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Moneetor (Av0QQ8) napisał(a):

  Prawa ludzkie to żadna rzecz święta i nie mogą być przestrzegane, jeśli godzą w religię, czy kult religijny. Prawa boskie mają wyższy priorytet od zarządzenia, czy ustawy.

  Prawo kościelne ponad prawem państwowym, czy ciebie już całkiem pogięło?!

 • as (AHgZeZ), 2021-04-06 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy autor zdaje sobie sprawę z tego, że polski i brytyjski system prawny różnią się od siebie? W Polsce rząd nie ma prawa rozporządzeniem ograniczać jakiegokolwiek kultu religijnego, a policja nie ma prawa wchodzić do kościoła i przeszkadzać w liturgii.

 • Rozważania (edyyMN), 2021-04-09 09:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaraz was pozamykają i bez kodu qr nie wyjdziecie. Poitycy wszystkich opcji siedzą w restauracji sejmowej i śmieją się wam w twarz a wy pacyfikujecie się na wzajem i będzie tak robić dalej aż nie zabiorą wam ostatniego groszą. Do roku sypnie inflacja a wy będziecie zdziwieni i nie będziecie widzieć skad to. Telewizja wam powie, że to przez wirusa a to, że kradli przez 30 lat to już nie wolno. Pocałujcie swoją wolność na pożegnanie, myślicie że ktoś was ochroni? Nikt, nie łudźcie się. Jeśli sami nie odzyskacie godności to możecie już szukać kwatery.

 • Rozsądek (edyyMN), 2021-04-09 09:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Gość () napisał(a):

  Katolicy powinni dać dobry przykład swojej działalności w trosce o zdrowie i życie bliźniego... zgodnie z nauką kościoła.

  i dają, nie boją się wirusa o zjadliwości grypy. Mamy sporo trupów bo rząd zabronił wszelkich operacji. Ile można? Ludzie od roku leczeni przez telefon. Nie widzisz związku? Idź do lidla czy biedry koło pkp i zobacz tzw "odległości" czy ilość osób na metr.

 • Fakty (edyyMN), 2021-04-09 09:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdajecie sobie sprawę z tego, że w Austrii uzano testy za niewystarczające do stwierdzenia tzw "zakażeń" ? Jesteście przez tv trzymani w niewiedzy i już atakujecie siebie na wzajem.

 • anonim (hjcon), 2021-04-09 12:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest nagonka na kosciół katolicki. A jak się mają sprawy w kosciolach innych wyznań ? A co z meczetami, synagogami. Czy są wyjęte spod prawa ?. Może admin zrobi artykuł na ten temat.