Za dużo ludzi w kościele. Zobacz na wideo, jak reaguje polska, a jak angielska policja

Dyskusja dla wiadomości: Za dużo ludzi w kościele. Zobacz na wideo, jak reaguje polska policja.


 • Marg (AN0zok), 2021-04-03 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krysia (hjJ13) napisał(a):

  W Anglii może wchodzą, a w USA strzelają... Czy wg redaktora tu też tak ma być? Z czego robisz sensację człowieku? I dobrze, że nie wchodzili do kościoła... Skąd policja ma wiedzieć ilu być powinno wewnatrz? Z geo? A ten geo ma certyfikat zgodności? Legaluzację? Zaraz by były kolejne zarzuty... Ech, szkoda gadać... .

  Chyba redaktorska brać powinna bardziej przyjrzeć się Kościołowi w Bolesławcu, wiele jest jeszcze do zrobienia i odkrycia.

 • Xyz (AE7hdb), 2021-04-03 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mogliscie byc tydzień temu w CCC jak tłumy ludzi jeden obok drugiego stali pod sklepem i w sklepie.

 • anonim, 2021-04-03 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego przeszkadzają wam ludzie w kościołach, skoro was tam nie ma?

 • Karol, 2021-04-03 23:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Fanka Istotnych (woCWZ) napisał(a):

  Wielki i nieomylny pane redaktorku, jak już chce się publikować wypowiedzi wiernych to w calości proszę a nie zdanie wyjęte z kontekstu. Przecież nagrywał mnie redaktorek więc ma wszystko ,,czarno na bialym,,. To nie były groźby- to stwierdzenie faktu. Powiedziałam że bardzo szanowny pan redaktorek kiedys się doigra bo przyjdzie czas że trafi na większego cwaniaka od niego. Gdzie tu jest groźba? To stwierdzenie faktu tylko .
  Wesolych świąt !

  Szanowna Pani oby Pani sie nie "doigrała" i nie zaraziła się koronawirusem. Arogancjia nie popłaca. Czy Pani tego nie rozumie, że w tych obostrzeniach chodzi o ludzkie zdrowie a może i nawet i życie. Wystarczy, że tylko jedna osoba była tam zarażona a będą kolejne. Czy Pani zna i rozumie takie przykazanie - nie zabijaj? Kto jak kto, ale katolicy powinni szczególne tych obostrzeń przestrzegać. Życze dużo zdrowia i rozsądku.

 • Obserwator (ezCENr), 2021-04-03 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten portal juz od jakiegoś czasu publikuje coraz odważniejsze materiały. Oby tak dalej i żeby kościół w końcu zajął swoje miejsce a nie tak się panoszył.

 • Ja (ekhp1w), 2021-04-03 23:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To Pan Gwiazda zapunktował. Szacunek.

 • pog (qsLJ6), 2021-04-03 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja pie role, kościół to już istne dno !!! Niedługo będą łazić po domach i siłą zbierać na tacę. Jak ci sie tu nie podoba to wypad do Watykanu. Jak się cieszę, że mieszkam w Polsce a nie w tam. To czysta dyskryminacja Polaków.

 • anonim (AE47sI), 2021-04-03 23:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Fanka Istotnych (woCWZ) napisał(a):

  Wielki i nieomylny pane redaktorku, jak już chce się publikować wypowiedzi wiernych to w calości proszę a nie zdanie wyjęte z kontekstu. Przecież nagrywał mnie redaktorek więc ma wszystko ,,czarno na bialym,,. To nie były groźby- to stwierdzenie faktu. Powiedziałam że bardzo szanowny pan redaktorek kiedys się doigra bo przyjdzie czas że trafi na większego cwaniaka od niego. Gdzie tu jest groźba? To stwierdzenie faktu tylko .
  Wesolych świąt !

  Bardzo po bożemu... Wielkie miłosierdzie

 • Oto, jak wygląda równość wobec prawa. 2 kwietnia policjanci kontrolowali różne miejsca we Wrocławiu i już przygotowali wnioski o ukaranie. Szczegóły na stronie: https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-policyjne-kontrole-w-klubach-fitness-sa-wnioski-o-ukaranie-wlascicieli/ar/c1-15526047

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Oko, 2021-04-04 00:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  gwizdalek to odważny gość. Oby więcej takich jak on.

 • Hycel (ekhJ5Q), 2021-04-04 00:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinniśmy brać przykład z angielskiej policji

 • ***** PIS (e3Jr6D), 2021-04-04 05:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ,,W niedzielę 29 marca policjanci z Wolsztyna (województwo wielkopolskie) skontrolowali dwa kościoły w regionie. Jak podaje lokalny portal myregion.pl, według anonimowych zgłoszeń w parafiach św. Józefa w Wolsztynie i św. Maksymiliana Kolbe w Mochach łamano obostrzenia epidemiczne, a konkretnie - limit osób mogących przebywać w kościele.
  - Proboszczowie zostali ukarani mandatami na podstawie art. 116 Kodeksu wykroczeń - powiedział Artur Lorenz z wolsztyńskiej policji.
  Jak wysokie były to kary? Jak się okazuje, pierwszy z duchownych musi zapłacić mandat w wysokości 50 złotych, a drugi - 20 złotych. ''

 • Ktos (evRWiS), 2021-04-04 06:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak trzymać Istotne, dlaczego darmozjady mają mieć lepiej i są nietykalni ?? Boiska i place zabaw zamknięte a tam robią co chcą w tej siedzibie propagandy rządowej.Dosyc tego,trzeba iść pod kościoły i robić jazdę, zobaczymy jak (...) wtedy będą reagować

 • anonim, 2021-04-04 07:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Katole to jednak debile... Od wtorku otwierać restauracje i wszystko co zamknął służalczy diabelskiej, rzymskokatolickiej sekcie, rząd.

 • anonim, 2021-04-04 08:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Dzwonisz, mówisz, że stoi 6 kobiet z błyskawicami na maseczkach i natychmiast działają.

  Pewnie przyjechaliby antyterroryści z całego województwa i odział szturmowy.

  Jesienią jak stały ich tulmy to policja ich ochraniała a na pierwszych protestach były krzyki że państwo policyjne i że epidemi nie ma . Teraz ludzie są w kościołach . Nie krzyczą nie wylgaryzuja nie piszą na murach i w internecie #wyp.. i inne słowa miłości . I nagle teraz jest epidemia i trzeba się stosować do obostrzeń wprowadzonych przez rząd ... Wolny kraj jedni tłumnie protestują inni się modlą i mają do tego prawo . Gdzie są ci co krzyczą precz z restrykcjami pojawia się jak temat będzie dotyczył czegokolwiek innego . Proponuję myśleć samodzielnie a nie tak jak ktoś napisze .