140 zł za korepetycje z matematyki. To bolesławieckie ceny

Dyskusja dla wiadomości: 140 zł za korepetycje z matematyki. To bolesławieckie ceny.


  • Marek, 2022-01-23 13:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Janek (ANuWwl) napisał(a):

    Opodatkować godziny, dowalić dodatkowy ZUS.Nie chcą uczyć w szkołach,wieczne pretęsje ze mało zarabiają to niech idą na swoje.Na ich miejsce przyjdą młodzi,ambitni.

    Wytrzeźwiej zanim się odezwiesz

  • Aga (anwYX), 2022-01-23 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To tylko 7 godzin z podatkiem bez działalności gospodarczej miesięcznie. Ciekawe czy tylko dają 7 godzin miesięcznie, bo jak więcej to już normalna firma z ZUS itd...

  • Mała (wo9Yy), 2022-01-23 13:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie nauczą w szkole a potem prywatnie się bije kasę tylko żeby tak łatwo przyszła jak łatwo idzie

  • Się uczyłem (d9LxmX), 2022-01-23 14:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W szkole podstawowej i w dalszych szkołach nie znałem co to jest korepetycja ! Zdawałem egzaminy gdzie, jak się poźniej okazało, było 15 kandydatów na jedno miejsce ale i przed egzaminami nie korzystałem z "douczania"!!!!!!!!!

  • anonim (VvfI3), 2022-01-23 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba zgłosić korepetytorów do skarbówki

  • anonim (wo954), 2022-01-23 16:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kirepetycje z matmy ,fizy ,chemii,rozumiem, ale z historii

  • anonim (AE71SB), 2022-01-23 20:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    jak zapamiętac daty i wydarzenia i kto był pierwszym królem Polski

  • Reklama

  • Ffdf (hjJLE), 2022-01-23 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ktoś powiedział, że płaci 140 zł za korepetycje i to ma być wyznacznikiem na cały Bolesławiec? Czy jest ktoś w stanie potwierdzić informacje tej osoby? Ja a za korepetycje swojego syna za 50 min płacę 40 zł. Mniejsza oto czy to angielski czy matematyka. Tak przynajmniej uważam. Dzieci mają różne braki, a nauczyciel tak samo mus ok się kształcić. Ważne tylko, czy potrafi sprzedać swój wiedzę. Dlatego uważam,że jeśli ktoś zarabia na korepetycjach 140 zł to ewenement, a jeśli znajdzie się taki co che tyle zapłacić to drugi ewenement. Nie można wszystkich do jednego worka wsadzić.

  • Fdad (hjJLE), 2022-01-23 22:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Axana (ANVtmH) napisał(a):

    Rodzice to analfabeci najwyraźniej.
    Rozumiem straszę klasy ale do 6 to każdy zdrowy człowiek ogarnie lekcje z bachorem

    Wypowiedział się ten, co nie ma do czynienia z podstawą programowa i nie ma pojęcia jakie teraz są zadania w szkole do odrobienia.

  • anonim (A8svU0), 2022-01-24 04:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ??? (whB4V) napisał(a):

    Dlaczego nie zapytacie lekarzy ile biorą za wizytę prywatną. W przychodni - coronawirus, prywatnie - nie ma go.W służbie zdrowia są dodatki i to spore za pracę w pandemi. Nauczyciele nie mają nic za utrudnienia. W domu eksploatują swój komputer,drukarkę,papier. Za swoje pieniądze. Za internet i światło też. I tego nikt nie widzi.

    Ale lekarz płaci podatek!;)

  • anonim (whBKH), 2022-01-24 07:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svU0) napisał(a):

    Ale lekarz płaci podatek!;)

    Nauczyciel też.

  • anonim (hjJ16), 2022-01-24 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (whBKH) napisał(a):

    Nauczyciel też.

    ale nie placi od lewych korepetycji ... zreszta filmiki w google są lepsze niz te korepetycje....

  • swa (hjJ16), 2022-01-24 08:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziwie sie tym co od 4 klasy już wysyłają na korepetycje swoje dzieci .... materiał banalnie prosty serio nie umiecie pomóc dzieciom???? żenada

  • anonim (hjJ7j), 2022-01-24 15:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie rozumiem co dzieje się w naszym kraju, chodziłem do szkoły, gdzie było 32 uczniów w każdej klasie, nikt nie chodził w szkole podstawowej na korepetycje, do szkoły średniej były egzaminy, na studia też były egzaminy i było dobrze, a teraz od szkoły podstawowej biorą korepetycje, widać, że nauczyciele nic nie uczą, liczą tylko na pieniądze. Mamy 21 wiek, a coraz więcej jest analfabetow, do czego my dążymy. Może nasze Ministerstwo Edukacji powinno zabrać się do roboty. Będzie coraz gorzej.

  • ciekawy (dRjyNC), 2022-01-24 23:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Na tym tle dochodzi do ostrych spięć w pokojach nauczycielskich, kiedy udzielający korepetycji nauczyciele dowiadują się, że kolega lub koleżka uczą za niższą sumę". Ciekawe, skąd autor tekstu wie, o co kłócą się nauczyciele w pokojach nauczycielskich.

Reklama