140 zł za korepetycje z matematyki. To bolesławieckie ceny

Dyskusja dla wiadomości: 140 zł za korepetycje z matematyki. To bolesławieckie ceny.


  • Pamiętacierydzową:-) (hjJw3), 2022-01-22 17:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widzę ze od moich czasów nic się nue zmieniło korepetycji udzielają prowadzący nauczyciele którzy zadają zadania tak aby ten kto płaci miał rozwiązanie a reszta pały. Pamietam moje pierwsze spotkanie z matmy książka niedostępna nie było jej na liście na piewsztch zajęciach zadane właśnie z tej książki i oczywiście na drugie zajęcia książkę posiada ścisła grupa uczniów „na korepetycjach” którzy się nie dzielą nikt inny nawet nie zdobył zadania oczywiście ja pod ścianą jaka jestem głupia wszyscy pały oprócz grupy na korepetycjach :-) Bolesławiec oszustów zawsze był i zawsze będzie takie teraz tu elity ścisłe umyły :-)

  • anonim (hjJw3), 2022-01-22 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pamietam
    Koleżankę która oblała maturę tylko dlatego ze inna nauczycielka ze szkoły udzielała jej korepetycji dziewczyna nie chciała z rydzwą fakultetów wolała prywatnie to ją oblali

  • anonim (ALxOPA), 2022-01-22 17:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ??? (whB4V) napisał(a):

    Dlaczego nie zapytacie lekarzy ile biorą za wizytę prywatną. W przychodni - coronawirus, prywatnie - nie ma go.W służbie zdrowia są dodatki i to spore za pracę w pandemi. Nauczyciele nie mają nic za utrudnienia. W domu eksploatują swój komputer,drukarkę,papier. Za swoje pieniądze. Za internet i światło też. I tego nikt nie widzi.

    Wizyta u lekarza neurologa 15 minut kosztuje 200 zł.

  • Mama, 2022-01-22 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zamiast pluć na nauczycieli powinniście być im wdzięczni, że odwalają za Was robotę, której Wy nie potraficie zrobić z dzieckiem.
    Moje chodzi na korki i jestem wdzięczna Pani, która je uczy. Dziecko nadrabia materiał, szkoła już go tak nie stresuje i wszyscy zadowoleni. A jak się nie potrafi czegoś zrobić to normalne, że płaci się komuś kto to potrafi.

  • Witek, 2022-01-22 17:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    . Może to będzie chwalenie się ale ja już w pierwszej klasie nie miałem problemu z tabliczką mnożenia. Nie była to zasługa nauczyciela tylko mojej mamy. Miała czworke dzieci i pracowała, a także miała czas na dzieci. Nikt z nas nie chodził na korepetycje. 4

  • klk (euu4Pl), 2022-01-22 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W samych korkach nie ma nic złego, ale chore jest to, że tylko one są gwarancją zdobycia na tyle dobrego wykształcenia, żeby można było naukę kontynuować w przyzwoitych warunkach a nie jakiś para uczelniach wyższych w miastach i miasteczkach. Szkoły także skrzętnie wykorzystują na przykład zdawalność matur, doskonale wiedząc, że to dzięki korkom i kasie rodziców, którzy za nie płacą. To jest temat tabu, bo wstyd się przyznać, że dziecko chodzi do renomowanego liceum i żeby się w nim utrzymać musi brać korki u nauczycieli, którzy w nim uczą:(

  • klk (euu4Pl), 2022-01-22 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mama () napisał(a):

    Zamiast pluć na nauczycieli powinniście być im wdzięczni, że odwalają za Was robotę, której Wy nie potraficie zrobić z dzieckiem.
    Moje chodzi na korki i jestem wdzięczna Pani, która je uczy. Dziecko nadrabia materiał, szkoła już go tak nie stresuje i wszyscy zadowoleni. A jak się nie potrafi czegoś zrobić to normalne, że płaci się komuś kto to potrafi.

    Matko co ty wypisujesz....

  • Reklama

  • grażyna, 2022-01-22 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euIkaI) napisał(a):

    Korepetycje byly, sa i beda. Nie z kadego przedmiotu jest sie geniuszem i czasem jest potrzebna pomoc. Programy sa przeladowane. Nie jestem wrogiem korepetycji, ale podatki powinni placic wszyscy, rowniez nauczyciele od udzielonych korepetycji.

    Korepetycji na taka skalę jak jest to teraz do lat 90. XX wieku nie było. Za moich czasów w podstawówce nie było dziecka, które wiedziałoby, co to są korepetycje. W ogólniaku może jedna osoba w klasie chodziła, bo była zagrożona. A potem przyszły lata 90. i wszyscy poszli na korepetycje. Dziś mniej jest dzieci, które nie chodzą na korki niż takich, co chodzą. Najczęściej nie chodzą te dzieci, których rodziców nie stać.
    Zmieniło się też to, że na korepetycje chodzą dzieci wybitnie uzdolnione i takie co sobie nie radzą. Pierwsi, by dostać się na jakieś ważne uczelnie, drudzy, by przejść z klasy do klasy. Zastananawia mnie jak to jest w innych krajach europejskich, w Skandynawii, czy korepetycje są też tak powszechne, że chodzi na nie ponad połowa klasy. Nikt się nad tym w Ministerstwie Edukacji nie pochylił od lat 90. XX wieku. Nad tym, gdzie tak naprawdę uczą się dzieci, bo ewidentnie nie w szkole państwowej. A wyniki, jak tu ktoś napisał, są!

  • anonim (whB4V), 2022-01-22 18:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANun2x) napisał(a):

    Lekarze wystawiają paragon fiskalny, rozliczają się z fiskusem.

    Ciekawe który ???

  • Adam (d9Ylgx), 2022-01-22 18:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nauczyciele poszli w ślady lekarzy mało pracować dużo kasy lekarze pobrali strategię limitów zmuszając do prywatnych wizyt za duże pieniądze a nauczyciele zrobili to samo

  • Profesor, 2022-01-22 18:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przegięcie pały.

  • daserrr, 2022-01-22 18:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyja to wina, że są takie ceny za korepetycje? Przecież nie nauczycieli tylko rodziców. Moi rodzice nigdy nie płacili za korepetycje, czego nie zrozumiałem w szkole tego uczyłem się sam w domu z podręczników.

  • anonim (hjJ16), 2022-01-22 19:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    angielski 60 zl , reszta filmiki z youtube i dajemy rade... nie bede nikomu placić za to ze uczy ... w szkole mają uczyć i tyle , 1,5 roku fikcja szkoly teraz mam placić za to ze ktoś po lekcjach zbija kase o nieee.

  • anonim (ALxOby), 2022-01-22 19:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moja córka chodzi na korepetycje z dwóch przedmiotów. Język i matematyka. I płace po 60 zł za godzinę. Wiec chyba Ok. Chciałam żeby dziecka poszerzało wiedzę bo w szkole duże klasy i wiecznie mało godzin. A bywa ze nauczycielka na lekcji rozwiązuje na matematyce jedno zadanie:( ale słyszałam ze z liceum nauczycielka bierze 140!!

  • anonim (AreUOn), 2022-01-22 19:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakoś obyłam się bez korepetycji z czegokolwiek przez lata edukacji swojej i swoich dzieci. To nadgorliwi rodzice nakręcają rynek, sąsiadka posyła 8-latkę na korki z matematyki....

Reklama