140 zł za korepetycje z matematyki. To bolesławieckie ceny

Dyskusja dla wiadomości: 140 zł za korepetycje z matematyki. To bolesławieckie ceny.


 • anonim (hjJpK), 2022-01-22 19:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mama () napisał(a):

  Zamiast pluć na nauczycieli powinniście być im wdzięczni, że odwalają za Was robotę, której Wy nie potraficie zrobić z dzieckiem.
  Moje chodzi na korki i jestem wdzięczna Pani, która je uczy. Dziecko nadrabia materiał, szkoła już go tak nie stresuje i wszyscy zadowoleni. A jak się nie potrafi czegoś zrobić to normalne, że płaci się komuś kto to potrafi.

  Znaczy ty dostajesz pytania od znajomej w kawiarni w galerii ?

 • Cvh (hjJpK), 2022-01-22 19:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  klk (euu4Pl) napisał(a):

  W samych korkach nie ma nic złego, ale chore jest to, że tylko one są gwarancją zdobycia na tyle dobrego wykształcenia, żeby można było naukę kontynuować w przyzwoitych warunkach a nie jakiś para uczelniach wyższych w miastach i miasteczkach. Szkoły także skrzętnie wykorzystują na przykład zdawalność matur, doskonale wiedząc, że to dzięki korkom i kasie rodziców, którzy za nie płacą. To jest temat tabu, bo wstyd się przyznać, że dziecko chodzi do renomowanego liceum i żeby się w nim utrzymać musi brać korki u nauczycieli, którzy w nim uczą:(

  To nie tak nie rozumiesz to „renomowane liceum” nie różni się od innych poza tym jakie dzieci albo czyje mogą się tam dostać - dkatego jest renomowane praktyka łojenia i gnojenia wszędzie jest taka sama. Wykształcenie mało znaczy rak jak dyplomy przykładem jest budżetówka sędziowie adwokaci (tu nawet branża prywatna bez fiskusowa:-)) ale głupota góruje z tym ze w kupie (pojęcie elokwentne) razem im raźniej żeby głupota panowała a mądrych gnoić jak w liceum

 • Thh, 2022-01-22 19:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli 500+ starcza na 3,5714285714 lekcji

 • anonim (whB4V), 2022-01-22 20:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJ7q) napisał(a):

  Dlatego tak "uczą" na tych lekcjach w szkole, żeby potem zarabiać bez podatku na korkach. Że też nikt się za to nie weźmie. Są już tacy co odeszli ze szkoły i klepią tylko korki w ten sposób. A jak idzie biznes widać po samochodzie pod domem...

  Zazdrość ???
  Zamiast narzekać , to się przekwalifikuj i też zarabiaj. My nie mieliśmy problemu z nauką naszych dzieci i nie musieliśmy posyłać na korepetycje. Ale nie wszystkie dzieci są zdolne.

 • Imoemateleranka, 2022-01-22 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJ7q) napisał(a):

  Dlatego tak "uczą" na tych lekcjach w szkole, żeby potem zarabiać bez podatku na korkach. Że też nikt się za to nie weźmie. Są już tacy co odeszli ze szkoły i klepią tylko korki w ten sposób. A jak idzie biznes widać po samochodzie pod domem...

  Jak masz srake na lepsze pieniądze to sam zaróbjako nauczyciel. Nauczycie mają robić podstawę programową którą ustala rząd. A że rząd ustalił taką przeładowaną że nie idzie z waszymi pociechami przerobić całego materiału w ustalonym czasie to pretensje teraz do garbatego! Na głąbów głosowaliście dlatego wasze dzieci mają dyskonfort korepetycje są ratunkiem dla dziecka. A przypominam że pensum nauczycielskie ma się zwiększyć z 18 do 22 więc wasze pociechy nie będą miały czasu na ewentualne doszlifowanie materiału i wtedy wasze pociechy będą miały bliżej do łopaty a nie tam studia. Głosujcie na głąbów dalej

 • janek, 2022-01-22 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak tumany nie chcą się uczyć, to trzeba płać. Nie można ich żałować. Jak już dziecko w czwartej klasie wysyła się na korepetycje to jest skandal. Coś nie tak jest z rodzicami.

 • Słońce (euIjFv), 2022-01-22 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Janek (ANuWwl) napisał(a):

  Opodatkować godziny, dowalić dodatkowy ZUS.Nie chcą uczyć w szkołach,wieczne pretęsje ze mało zarabiają to niech idą na swoje.Na ich miejsce przyjdą młodzi,ambitni.

  Nawet młody ambitny nauczyciel nie poradzi sobie z rozczeniowym rodzicem, uczniem, któremu się nic nie chce, systemem i wynagrodzeniem 2500 zl. Noo każdy mówi " wakacje mają " ale przez 10 miesięcy nie pracujemy po 8 godz. i do domu, wieczory, weekendy, szkolenia, kursy, projekty, można by było wymieniaćaaaa zapomniałam, że żyjemy problemami uczniów . Ale najlepiej ocenić nauczycieli, że nie uczą, a rodziców z wychowania ktoś rozliczy?? Wychowanie właśnie można zaobserwować w szkole. I jeszcze jedno, gdyby dzieci poświęcili przynajmniej godzine po szkole na naukę a nie 5 godz. na gry i portale typu fb , może by korepetycji nie potrzebowali.

 • anonim (wo9Xu), 2022-01-22 23:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Janek (ANuWwl) napisał(a):

  Opodatkować godziny, dowalić dodatkowy ZUS.Nie chcą uczyć w szkołach,wieczne pretęsje ze mało zarabiają to niech idą na swoje.Na ich miejsce przyjdą młodzi,ambitni.

  Młodzi i ambitni

 • Gostek (vkcC4), 2022-01-23 02:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  matemaks
  dzieki temu zdalem szkole i mature.
  pozdrawiam uczniów :)

 • anonim, 2022-01-23 05:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieci powinny uczyć się i w szkole i w domu. Jak w szkole jeden z drugim gada na lekcji, a w domu gra 5 godzin, to potem trzeba płacić za korki. Albo pogodzić się z faktem, że gamoń ma głównie jedynki i dwóje w szkole.

 • ech... (qW9GH), 2022-01-23 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może , przez to , że co innego w książce , a co innego wymaga nauczyciel ? Nauczyciel na kartkówkach np . matmy kseruje swoje wymyślone zadania , które nie mają nic wspólnego z tym co w książce . Wymyśla sposób ich rozwiązywania . Moim zdaniem zadanie ma być rozwiązane prawidłowo , a sposób ? Czy to ma znaczenie ?

 • ech... (qW9GH), 2022-01-23 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A swoją drogą , już nie wiedzą ile brać . Tym bardziej , że szef MEN powiedział , że z wyższym wykształceniem dostaną niższe podwyżki .

 • Huzia na Józia (woe8w), 2022-01-23 10:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytam tu o nieuczciwych nauczycielach, chciwych lekarzach, zaniedbujących własne dzieci rodzicach. Tzn. własnych bachorów i nieuków. Niepotrzebne bicie piany, bo media bazują na skrajnościach. 140 zł za korki to odosobniony przypadek, większość bierze ok 60 zł. Ale taka suma nie wywoła już takiej wrzawy i zainteresowania w komentarzach. Rodzice wysyłają swoje dzieci na korki głównie z dwóch powodów, aby wyrównać im szanse, bądź wesprzeć ich rozwój. I tyle. Jest to święte prawo każdego rodzica i nikt nie powinien tego komentować. Jeżeli korki są zbyt drogie, warto udać się do konkurencji gwarantuję, że ceny będą dużo niższe. Sam jestem nauczycielem i zaznaczam, że nie udzielam korepetycji. Zbyt wiele czasu poświęcam własnym dzieciom, które również mierzą się z obecnym wyścigiem szczurów (programem nauczania). Tymczasem nasz rząd planuje kolejne rewelacje dla naszych przeladowanych już dzieci. 3 h dziennie przy lekcjach z własnym dzieckiem i efekt z wynikiem dobry. Ile czasu musi poświęcić rodzic, który nie potrafi nauczać? Pragnę wam wszystkim zwrócić uwagę, że dzieci są różne, tak samo jak ich możliwości.
  Jest mi przykro, że tak wiele osób nie szanuje mojej pracy. Jestem również zły na nauczycieli, którzy dają się wciągać w ten hejt i wypowiadają się negatywnie o rodzicach i ich dzieciach. Już niedługo będzie się nam życzę ciężej, kryzys puka do naszych wszystkich drzwi. Ciekaw jestem, czy problemy gospodarcze nas zjednoczą, czy jeszcze bardziej podzielą?
  Pozdrawiam wszystkich zgorzkniałych, uszy do góry, każdy jest kowalem swojego losu i kroczy drogą jaką obrał.

 • anonim (euu4Pl), 2022-01-23 11:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJ16) napisał(a):

  angielski 60 zl , reszta filmiki z youtube i dajemy rade... nie bede nikomu placić za to ze uczy ... w szkole mają uczyć i tyle , 1,5 roku fikcja szkoly teraz mam placić za to ze ktoś po lekcjach zbija kase o nieee.

  I co z tego, że masz rację. Jak chcesz żeby dziecko cokolwiek umiało to potrzebne są korki. W szkole się nie uczy tylko przerabia materiał. Jak uczeń nie umie to dostaje 1 ale jak nauczyciel źle uczy, to nie podlega żadnej ocenie. Przykładem był pewien fizyk, w pewnym LO. Wszyscy wiedzieli ze jest do bani ale nic mu nie mogli zrobić:(

 • anonim (woe8w), 2022-01-23 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy nauczyciel podlega ocenie dyrektora. Taka ciekawostka