Najpopularniejszy dzielnicowy z 2018 roku legitymuje ludzi ze Strajku Kobiet

Dyskusja dla wiadomości: Najpopularniejszy dzielnicowy z 2018 roku legitymuje ludzi ze Strajku Kobiet.


  • anonim (e3JrOe), 2021-04-24 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kazdy wykonuje pracę swoją, a co Kinginia liczyła na znajomości? Kobieto, wiesz ile ja mam znajomych . Ciekawe,czy policjanci ma o tobie dobre zdanie. Ty trzymaj dalej z fagasami , daleko zajdziesz . Prawda w oczy kole Święta Kinge od zadywy.

  • Kolo (qf8LR), 2021-04-24 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Kingo jesli rzeczywiscie policjant naduzywal swoich uprawnien nie chcial sie wylegitymowac czy cos w tym stylu musi miec Pani dowody na to najlepiej nagrania i z takim czyms dzwoni sie i umawia z BSWP(biuro spraw wewnetrznych policji)

  • anonim, 2021-04-24 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Trwa rozprawa Babci Kasi zeznaje policjant i pada taki dialog z Sędzia:

    -Dlaczego ją skuliście? - sędzia

    -Bo chciała nas kopać - odpowiada policjant
    -A czy miała na sobie buty? - dopytuje sędzia

    Babcia Kasia była bez butów, bo jej spadły podczas interwencji.

    Sędzia przeczytała zeznania policjanta jakie złożył 4h temu. Ten je potwierdził.

    -Czemu wielu rzeczy które pan wówczas mówił, teraz pan nie powtarza?

    -Nie pamiętam już.

    -Po 4 godzinach pan zapomniał?
    -Tak

    BAbcia Kasia jest sądzona jak kibol za protest w obronie sędziego #Tuleya

    Sędzia pytała mundurowych o obrażenia. Ci jednak nie potrafili wskazać żadnych."

  • anonim, 2021-04-24 12:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak policja traktuje Babcię Kasię

    W relacji z procesu, świadkowie opowiadają o zatrzymaniu Katarzyny Augustynek. Doświadczone demonstrantki są wstrząśnięte.

    Anna Szmel:
    „Mnie wyniesiono w sposób elegancki.

    To, co zobaczyłam, było straszne.

    Panią Katarzynę
    ciągnęli we dwóch, za nadgarstki po chodniku,

    zgubiła buty, nogami tarła o chodnik,

    to było wstrząsające,
    podwinęła jej się spódnica.

    Wiele razy byłam wynoszona, ale czegoś takiego nie widziałam, nie doświadczyłam,

    zwierzęcia się tak nie traktuje.

    Mnie wyniesiono, panią Kasię zawleczono”.

  • redaktor, 2021-04-24 13:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bydgoski sąd orzekł, że policja ma prawo legitymować obywatela, tylko gdy ten robi coś złego. W przeciwnym razie to nadużywanie władzy - pisze na łamach "Przeglądu" Małgorzata Szczepańska-Piszcz.

  • redaktor, 2021-04-24 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bogdan (vk2Qp) napisał(a):

    Wszyscy mają obowiązek wykonywać polecenia policji, którzy maja prawo każdego wylegitymować. Kto to jest Kinga? Awanturnica typu Lampert lub Sas filozof, który ma parcie do koryta w mieście. Nie chcą okazać dokumentu tożsamości to na komisariat i wniosek o ukaranie do sądu. Grupka pieniaczy, która psuje wizerunek miasta.

    Trochę ci się pomieszało we główce. Bydgoski sąd orzekł, że policja ma prawo legitymować obywatela, tylko gdy ten robi coś złego. W przeciwnym razie to nadużywanie władzy - pisze na łamach "Przeglądu" Małgorzata Szczepańska-Piszcz.

  • Rysiu (A8svyP), 2021-04-24 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    galanonim (AK72Wv) napisał(a):

    Jeśli Pani bardzo kocha swoje dzieci, sama je wychowuje to niech z nimi siedzi a nie lata po strajkach. Jeśli Pani bardzo kocha swoje dzieci, sama je wychowuje, to na polecenie policjanta niech da dowód tożsamości - podstawa prawna art. 15 ustawy o policji, podstawa faktyczna - udział w zgromadzeniu, brak maseczki, zakłócanie porządku publicznego (to tak na szybko, pierwsze z brzegu).
    Istotne, pieprzycie coś o zaufaniu i szacunku, a sami kompletnie nie macie go do ludzi.

    a OD KIEDY JEST PRAWO MÓWIĄCE ŻE OBYWATEL NIE MUSI POSIADAĆ PRZY SOBIE DOWODU OSOBISTEGO ?

  • Reklama

  • kjmnllkm (AE7im6), 2021-04-24 15:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svHt) napisał(a):

    Popisali się.....protest 5 osób. Fest :) Żenada

    gwoli ścisłości 3 osoby, pozostałe obecne to statyści (taka miejscowa elita) - proszę się im dokładnie przyjrzeć.

  • 'Leśne Ruchadło', 2021-04-24 19:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    - Była to bardzo brutalna akcja dwóch kobiet, która była dla mnie przerażająca.

    Brutalna w ten sposób, że zaczęto zdzierać ze mnie ubranie, wydzierać stanik spod bluzek.

    Ponieważ się broniłam, miałam wyginane ręce i palce.

    Potem zaczęto mi zdejmować wszystko to, co mam pod spódnicą.

    Zdarto ze mnie majtki, do połowy mniej więcej.

    Z jej relacji wynika, że działo się to na oczach innych funkcjonariuszy. - W pewnym momencie leżałam już na brzuchu.

    Byłam przyciśnięta za kark, wyginano mi to wszystko, co można było wygiąć. Miałam przytrzymywane przez nie nogi.

    Były to młode kobiety, było to brutalne - zaznacza. I dodaje, że będąc na ziemi, starała się ponieść głowę do góry, by nie dotykać twarzą podłogi, która jej zdaniem była bardzo brudna.

    - Zobaczyłam kątem oka, że w drzwiach stoi dwóch policjantów i się temu przygląda. Więc dopełnili mojego poniżenia absolutnego - mówiła."

  • 'Leśne Ruchadło', 2021-04-24 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "... to jest po prostu tragiczne.

    Wysyłanie tzw. drużynki policyjnej, z dowódcą, żeby chodzić po mieście za starszą panią, a gdy ta zachodzi sobie do sklepu, drużynka czeka przed drzwiami

    - to nieadekwatne do sytuacji wykorzystanie policjantów (...).

    Wysyłanie za nią drużynki policyjnej,

    czyli sześciu policjantów plus dowódca,

    zakrawa na kpinę i ociera się o nękanie albo nawet prześladowanie

    - powiedział były policjant Jacek Dobrzyński"

  • Aleocochodzi (anwYM), 2021-04-24 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    redaktor () napisał(a):

    Trochę ci się pomieszało we główce. Bydgoski sąd orzekł, że policja ma prawo legitymować obywatela, tylko gdy ten robi coś złego. W przeciwnym razie to nadużywanie władzy - pisze na łamach "Przeglądu" Małgorzata Szczepańska-Piszcz.

    Ale zawsze tak było i wg mnie policjanci się do tego stosują... Legitymowanie osób nastąpiło w związku z podejrzeniem popełnienia wykroczenia i tyle w temacie...

  • Ula K, 2021-04-25 10:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak czytam te debilne komentarze, to się flaki przywracają. Tylko jak zawsze zastanawiam się, że skoro są pewni własnego stanowiska to dlaczego brak im odwagi aby je podpisywać? Siedzę jak szczur y przed kompem i krytykują tych co chcą coś zmienić.

  • anonim (ALlabG), 2021-04-25 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ula K () napisał(a):

    Jak czytam te debilne komentarze, to się flaki przywracają. Tylko jak zawsze zastanawiam się, że skoro są pewni własnego stanowiska to dlaczego brak im odwagi aby je podpisywać? Siedzę jak szczur y przed kompem i krytykują tych co chcą coś zmienić.

    Dokładnie

  • 'Leśne Ruchadło', 2021-04-26 00:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Każdy wie, że najlepszy system to system bialoruski.

    Spotkanie i podpisanie porozumienia sojuszniczego: Salvinim; Orban; Morawiecki daje szansę na taki system w Polsce.

    Proputinowcy z Włoch i Węgier pomogą Kaczystom - w Putinacji Polski.

  • anonim (evKuXC), 2021-04-26 08:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dociskać lewusów ile się da! Brawo policja!

Reklama