Najpopularniejszy dzielnicowy z 2018 roku legitymuje ludzi ze Strajku Kobiet

Dyskusja dla wiadomości: Najpopularniejszy dzielnicowy z 2018 roku legitymuje ludzi ze Strajku Kobiet.


  • anonim (wh37s), 2021-04-23 19:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Redakcja pisze takie artykuły żeby mieszkańców dzielić.. jakby mało było problemów na świecie.. garstka "kobiet" i kochająca matka, która jak przechodzi to inne matki muszą swoim dzieciom uszy zatykać.. i zażalenia na ludzi, którzy tylko wykonują swoją pracę..

  • Bogdan (AE7u83), 2021-04-23 19:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak tak patrzę co się w Polsce dzieje a mam już kilkadziesiąt wiosen na karku to za żadnego rządzącego w Polsce nie było kolorowo jednym było lżej drugim ciężej zależy od zaradności i znajomości jak to mówią. Nie zgadzam się ze wszystkim z Pisem nie biorę na dzieci 500+ zarabiam najniższą krajową z niezawielkim dodatkiem czyli do majętnych nie należę nie narzekam że jest mi źle ale zauważyłem że ludziom żyje się w tym kraju naprawdę dobrze w sklepach wszystko jest ludzie mają pieniądze to widać jak kupują nie ma głodu każdy prawie jeździ samochodem.Tak że proszę was nie narzekajcie. każdą za przeproszeniem patolę stać na piwko wódeczkę jedzonko ja wiem że każdy chciałby być niewiadomo jak (bogaty ale trochę skromności)kiedyś moja babcia żebym miał co jeść wstawała o 4 żeby iść pod sklep w kolejkę coś kupić do jedzenia na wsi czy w mieście jak miał malucha (taki samochód)to był gość a jak dużego fiata czy poloneza to już całkiem Panisko a teraz inne marki to be musi być BMW najedzą i napiją się wszyscy do woli i jeszcze z pyskiem skaczą że jest im źle Ludzie ogarnijcie się bo w większości to nie wiecie co to bieda.

  • anonim (ANUGHS), 2021-04-23 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjcdr) napisał(a):

    Ludzie Wy chyba już nic nie rozumiecie, przecież wszyscy którzy wychodzą na ulicę, to ludzie którzy walczą o swoje prawa. Wszyscy, którzy tak ich krytykują, to powinni mieć żal do Rządu, a nie do zwykłych ludzi. Tylko widzę, że większość z Was tego nie rozumie. Czy nie widać, że jest coraz gorzej i z tym złem trzeba walczyć.

    Walka o prawa? To chyba jakiś żart i nadinterpretacja słowa „walka”. Bardzo dobrze, ze policja ich spisuje. Zakłócali porządek, to teraz mają PRAWO ponieść za to konsekwencje.

  • Do kinhi (qfLbB), 2021-04-23 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kinga ale ty beczka się zrobiłaś kiedyś to chociaż ładna byłaś a teraz szok że ci się tak chce ośmieszać zajmij się dziećmi albo startuj na premiera a nie swirujesz pawiana

  • Qwety, 2021-04-23 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miał prawo wylegitymować, dwójką dzieci się zasłania to ciekawe kto z nimi został jak była na proteście ? Bidulka... We Francji, Niemczech palą by dostała i tyle w temacie.

  • czujne oko, 2021-04-23 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oby surowo ukarano osoby, które na nikomu niepotrzebnych zbiórkach krzykaczy, nie zachowują dystansu i niektóre nie mają maseczek, tym świadomie łamią obostrzenia. Przez takich (nie tylko tu) może rozszerzać się epidemia covid-19. Mówią, że walczą o swoje prawa... a ktoś je wam odebrał? Jak tak, to do sądu zgłaszać lub słać donosy do Brukseli. Za rządów POprzedników, żadne z was by tak nie podskakiwało do władzy, bo dobrze było wiadomo, że pałowanie niechybnie czeka.

  • co za debil., 2021-04-23 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Napompowany artór (anwYM) napisał(a):

    Ty to kto? Masz tyle do powiedzenia co Tereska z Manhattanu. Musisz zapamiętać sobie jedno. Policjant to normalny człowiek, nie maszyna, nie czołg. On nie będzie w pojedynkę walczył że stadem kiboli czy innych... To inteligentni ludzie, wykształceni i przede wszystkim dzialajacy rozsądnie i zgodnie z prawem, którego mała grupka z tobą na czele nie rozumie. To tyle w temacie. Proponuję wziąć się za uczciwą pracę i na następne wybory iść zagłosować, a nie narzekać za monitorka i pompowac kalesony.

    Brudna pało ,4 was PISze z jednego IP ? Normalnie prymityw.

  • Reklama

  • anonim (AreutQ), 2021-04-23 20:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Podajcie imię i nazwisko !

  • Ryś LP (AE7ITB), 2021-04-23 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A po ch.. tu był Matołjusz policzyć wycięte drzewa?

  • anonim (vZxff), 2021-04-23 20:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wh37s) napisał(a):

    Redakcja pisze takie artykuły żeby mieszkańców dzielić.. jakby mało było problemów na świecie.. garstka "kobiet" i kochająca matka, która jak przechodzi to inne matki muszą swoim dzieciom uszy zatykać.. i zażalenia na ludzi, którzy tylko wykonują swoją pracę..

    Ta redakcja robi dużo dobrego, by ludzie byli bardziej ludzcy, zobaczy co robią tzw. katolicy, bo sam jestem katolikiem i nie chcę mieć z tymi oszołomami do czynienia

  • Xx (anwXf), 2021-04-23 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda że tej madki nie wyskrobano.

  • Ja (AFevDj), 2021-04-23 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    czy to nie jeaki b......s taki odwazny

  • Adam (ekhpVv), 2021-04-23 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Obudzicie się jak nic nie będziecie mogli zrobić bo PiS zwłaszczy całkowicie policję, sądy i wszystkie instytucje odpowiedzialne za prawo w tym kraju. Ta mafia ma jeden cel - nie jesteś z nami to cię zniszczymy. Macie krótką pamięć? To już było w PRL...

  • Dla Dariusza proszę (anwYM), 2021-04-23 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Aż dziw mnie bierze, że redahtory jeszcze nie usunęli tych niewygodnych komentarzy, bo jak obstawiam - plan był inny. Przekażcie redekcijo tylko panu Dariuszowi, że nie wszyscy policjanci poszli na zwolnienia w tamtym okresie, to zaledwie odsetek... Ci co byli chorzy... Żeby gadać takie rzeczy wypadałoby się zorientować w temacie. Policjanci to odpowiedzialni ludzie i na pewno kosztem tamtej nieobecności nikt nie ucierpiał... Nadal dbano o życie, zdrowie oraz nasze bezpieczeństwo.

  • Xxxx (ANUYGt), 2021-04-23 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze robi!!!!

Reklama