Najpopularniejszy dzielnicowy z 2018 roku legitymuje ludzi ze Strajku Kobiet

Dyskusja dla wiadomości: Najpopularniejszy dzielnicowy z 2018 roku legitymuje ludzi ze Strajku Kobiet.


  • zbirlas, 2021-04-26 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po zakończeniu rządów ZJEDNOCZONEJ OŚMIORNICY ustawa depisyzująca: choćby jeden dzień w służbie pisowskiego "państwa", 1 300 złotych brutto emerytury, dla każdego pisowskiego psa. Wtedy będzie sprawiedliwie.

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • anonim (A8svNC), 2021-04-26 13:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Artykuł z du... y. Bez sensu.
    I nie rozumiem tego płytkiego artykułu.
    Po 1 jeśli jest matką 2 dzieci to niech się nimi zajmie a nie wydziera się i zakłuca spokój pod szpitalem w którym leżą się niejednokrotnie bardzo chorzy ludzie.
    Po 2 za brak maseczki powinnaś dostać karę.
    Po 3 jeśli ktoś nie ma złych intencji to daję się wylegitymować policji.
    Po 4 dzisiejsza policja nie robi nikomu krzywdy kto się do nich nie awanturuje jedźcie do Rosji i na Białoruś to dostaniecie łomot i bez gadania.
    Po 5 wszystkie te filmiki z sieci to tylko urywki..
    Pokazujcie cały materiał jak dymią do policji i nie ma co się dziwić że dostają pałą.
    Pozdrawiam i życzę zdrowia psychicznego wszystkim uczestniką tego typu protestów.

  • anonim, 2021-04-26 23:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svNC) napisał(a):

    Artykuł z du... y. Bez sensu.
    I nie rozumiem tego płytkiego artykułu.
    Po 1 jeśli jest matką 2 dzieci to niech się nimi zajmie a nie wydziera się i zakłuca spokój pod szpitalem w którym leżą się niejednokrotnie bardzo chorzy ludzie.
    Po 2 za brak maseczki powinnaś dostać karę.
    Po 3 jeśli ktoś nie ma złych intencji to daję się wylegitymować policji.
    Po 4 dzisiejsza policja nie robi nikomu krzywdy kto się do nich nie awanturuje jedźcie do Rosji i na Białoruś to dostaniecie łomot i bez gadania.
    Po 5 wszystkie te filmiki z sieci to tylko urywki..
    Pokazujcie cały materiał jak dymią do policji i nie ma co się dziwić że dostają pałą.
    Pozdrawiam i życzę zdrowia psychicznego wszystkim uczestniką tego typu protestów.

    Sam jesteś 'psychiczny' a innym życzysz zdrowia - siebie lecz pajacu.

  • pajac (vkJSN), 2021-04-27 03:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ,,wszystkim uczestniką ''

  • Mam. pytanie (hja95), 2021-04-27 07:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego PISowiec to głąb. i ciemniak./

  • anonim (vkcb9), 2021-04-27 11:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kyrwa, polaku narodzie durny, dlaczego tak dajecie siebie podzielić przez polityków? Zjednoczcie się i zdefenstrujcie ich wszystkich, każdy z nich ma krew narodu na rękach.

  • anonim, 2021-04-27 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Jak policja traktuje Babcię Kasię

    W relacji z procesu, świadkowie opowiadają o zatrzymaniu Katarzyny Augustynek. Doświadczone demonstrantki są wstrząśnięte.

    Anna Szmel:
    „Mnie wyniesiono w sposób elegancki.

    To, co zobaczyłam, było straszne.

    Panią Katarzynę
    ciągnęli we dwóch, za nadgarstki po chodniku,

    zgubiła buty, nogami tarła o chodnik,

    to było wstrząsające,
    podwinęła jej się spódnica.

    Wiele razy byłam wynoszona, ale czegoś takiego nie widziałam, nie doświadczyłam,

    zwierzęcia się tak nie traktuje.

    Mnie wyniesiono, panią Kasię zawleczono”.

    Cd.

    Wyrok sądu:

    "Działania policji zostały określone przez sąd jako "nieproporcjonalne, nieadekwatne i

    nieznajdujące umocowania prawem",

    za to

    "naruszające godność człowieka".

    – Nie można dopuścić do sytuacji, żeby osoba protestująca była wręcz odzierana z odzieży.

    Dlatego sąd nie znalazł żadnego usprawiedliwienia dla sposobu działań policji – mówiła sędzia Justyna Koska-Janusz."

    " Nie można dopuścić... " do bezprawia.

Reklama