Koszykarze StarBolu pokonali Gwardię I Wrocław 88:77

Logo KK StarBol Bolesławiec
fot. KK StarBol Bolesławianie pokonali na wyjeździe MKS Gwardia I Wrocław 88:77. Zawodnicy KK StarBol są coraz bliżsi awansu do ćwierćfinału mistrzostw Polski kadetów.
istotne.pl 0 mecz, koszykówka

W sobotę 15 marca bolesławieccy koszykarze StarBolu rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem zmierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z wrocławską Gwardią I. Po wysokiej wygranej w Bolesławcu (121:75) nic nie zapowiadało, że mecz we Wrocławiu będzie aż tak ciężki.

Przez 3 kwarty pojedynek był wyrównany. Żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć większej przewagi. Dopiero na początku 4 kwarty bolesławianie zaczęli wyraźnie dominować nad przeciwnikiem. Ostatecznie wygrali 88:77 (18:19, 26:21, 18:20, 26:17) i są już o krok od awansu do 1/4 mistrzostw Polski kadetów.

Drużyna KK StarBol wystąpiła w składzie: Jarosław Kłosowski, Tadeusz Bryłkowski 3 (1x3), Bartłomiej Ornowski, Tomasz Szewczyk 23, Wojciech Leszczyński 49 (2x3) - Daniel Szpunar 5, Kamil Wołyniak i Patryk Pieczarka 10. Trenerem zespołu jest Jarosław Leszczyński.