Hawai Party w Klubie Imperium w ten weekend!

Hawai Party w Klubie Imperium w ten weekend!
fot. Imperium Zapraszamy na kolejną szaloną i niepowtarzalną imprezę w Imperium jaką jest Hawai Party, w piątek 14 października o 21:00. Wszyscy wstęp wolny do 23:00! W sobotę zagra DJ Seanen.
istotne.pl klub imperium

Mimo młodego wieku i krótkiego stażu, jego produkcje i remixy sprawiają, że masz wrażenie, iż robi to od lat. Twórca wielu remixów oraz bootlegów, takich jak doskonale znany wszystkim Dj Shog - Another World i Tribute)w kolaboracji z Cortez'em, czy odświeżenia klasyków, m.in. "Agharta" Westbam`a, Dj Alien "Driver" oraz wiele, wiele innych. Wszystkie jego produkcje możecie odsłuchać na soundcloud.

Kamil poznawszy podstawy został całkowicie pochłonięty sztuką miksowania i postawił sobie za cel nieustanne doskonalenie się w tej dziedzinie. Bowiem nawet najwspanialsze kawałki nie zabrzmią należycie, jeśli zdolność ich doboru nie będzie szła w parze z techniką.

Seaven oprócz wyżej wymienionych cech ma jeszcze jedną, wypływającą naturalnie z jego charakteru, czyli wyśmienity kontakt z publicznością. Zawsze otwarty wręcz chłonie wrażenia ludzi tańczących na parkiecie, by oddać je potem ze zdwojoną siłą.
Dj Seaven na pewno tego wieczoru sprawi Wam muzyczne lanie.

 

 

 

 

 

Zapraszamy na kolejną szaloną i niepowtarzalną imprezę w Imperium jaką jest Hawai Party, w piątek 14 października o 21:00. Wszyscy wstęp wolny do 23:00!

  • Panie i Panowie +18 przez całą noc piją za darmo, kupony na napój rozdajemy do 23:00
  • Dla wszystkich hawajskie naszyjniki
  • Schładzać będziemy Was nowymi egzotycznymi drinkami
  • Wystrzały konfetti
  • Efekty zmrożonego Co2
  • Do 23: 00 mega promocja, napoje po 5 zł

To będzie melanż w totalnie innym wymiarze!

Informacja zlecona