W kinie Forum "Złe mamuśki" i "Jak zostać kotem" i "Smoleńsk"

W kinie Forum
fot. BOK-MCC Od piątku, 09 września zapraszamy na premiery dwóch komedii „Jak zostać kotem” i „Złe mamuśki” oraz premierę polskiego filmu „Smoleńsk”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W komedii „Jak zostać kotem” uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony... w ciele domowego kota, należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że koty mają dziewięć żyć.

 

Film „Złe mamuśki” przedstawi perypetie Amy, która prowadzi idealne (na pozór) życie - ma wspaniałe małżeństwo, ambitne dzieci, piękny dom i karierę. Jest jednak wyjątkowo przepracowana i tak bardzo wyczerpana, że zaraz może się załamać. Postanawia połączyć siły z dwiema zestresowanymi matkami, by wyzwolić się z konwencjonalnych obowiązków. Kobiety chcą poszaleć i poczuć trochę wolności. To doprowadza do konfliktu z Gwendolyn, szefową rady rodziców i jej sojuszniczkami.

 

„Smoleńsk”, młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. 10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami – członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia – ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Nina (Beata Fido) – dziennikarka pracująca dla dużej, komercyjnej stacji telewizyjnej – próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

 

W sobotę 10 września w cyklu Poranek na bis!, zapraszamy na film animowany „Ups ! Arka odpłynęła” o przygodach sympatycznego pluszowego misia w wielkim mieście. Godz.12.15. Cena biletu tylko 9 zł.

Ponadto, kolejny tydzień „Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem”, w którym Małpa za sterami amerykańskiej misji kosmicznej, myśli tylko o tym, żeby zrobić dobre selfie gwarantuje świetną zabawę. Sprytny szczur Lenny szybko zwietrzy okazje na międzynarodową karierę, a dzielne psy przekonają się, ze ufoludki tez maja uczucia i bardzo tęsknią za swoim domem. Oraz amerykański thriller ”Nerve” który odkrywa pokusy i niebezpieczeństwa świata rządzonego przez media społecznościowe.
Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum, informacje na na Facebooku.