Józef Burniak wygłosi wykład

Józef Burniak wygłosi wykład
fot. Biernat Daniel Dla wielu osób ekonomia i polityka to skomplikowane dziedziny, które lepiej pozostawić specjalistom. Wszyscy, którzy tak uważają, już niedługo będą mieli okazję przekonać się, że mogą być zrozumiałe także dla laików.
istotne.pl józef burniak

Już 11 października Józef Burniak poprowadzi wykład, podczas którego omówi i wyjaśni zasady tworzenia i realizacji budżetu oraz funkcjonowania samorządu. Były prezydent Bolesławca mówi, że swoje wykłady kieruje do wszystkich, niezależnie od poglądów politycznych. Nie ukrywa jednak, że ważna jest dla niego przede wszystkim obecność młodych ludzi, których zamierza zachęcić do aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym, społecznym i ekonomicznym.

"Postanowiłem podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem na temat pracy w samorządzie. Na moje wykłady może przyjść każdy i zadać każde pytanie, niezależnie od poglądów politycznych, jakie reprezentuje" wyjaśnia Józef Burniak. "Nie będę prowadził też żadnej agitacji. Zależy mi żeby młodzi ludzie chcieli zapoznać się z konkretną wiedzą" zastrzega były prezydent.

Wykład odbędzie się 11 października o godzinie 18.00 w Bolesławcu przy ul. Opitza 15. Pomysłodawcą jest Federacja Młodych Socjaldemokratów.