Poranek na bis w sobotę

Poranek na bis w sobotę
fot. BOK-MCC W sobotę, 14 lutego, o 12:15 w kinie Forum "Niesforny Bram", niezwykle dynamiczna, pełna humoru i ciepła historia chłopca, którego energia i ciekawość świata zderza się ze szkolną rutyną.
istotne.pl forum, poranek na bis

„Niesforny Bram”, to holenderski dziecięcy film roku, który bardzo polubiła również publiczność festiwalu Kino Dzieci. Bram zadaje 100 pytań na minutę a jego nogi – jak sam mówi – są po to, żeby biegały. Powoduje to wiele zabawnych sytuacji, ale wpędza również Brama w kłopoty…

To kolejny familijny tytuł wprowadzany do dystrybucji przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty pod szyldem kampanii „Dzieciaki na horyzoncie”. Jej celem jest pokazywanie dobrych, niebanalnych filmów dla najmłodszych i zachęcanie do rodzinnych wypraw do kina. To okazja oglądania produkcji, które odniosły sukces w Europie i z powodzeniem konkurują z Disneyowskimi przebojami. Opowiadają o otaczającym świecie, dziecięcych marzeniach i wyzwaniach stojących przed zapracowanymi rodzicami. Pokazują tarcia między światem dorosłych i dzieci, zwracają uwagę, jak różna jest wrażliwość i percepcja małych i dużych. Przede wszystkim przypominają, że najlepsze sposoby na znalezienie międzypokoleniowego porozumienia to wspólna rozmowa, zabawa i śmiech.