Nowe filmy na weekend w Forum

Nowe filmy na weekend w Forum
fot. BOK-MCC Od najbliższego piątku, 24 lipca, na horror odkrywający sekrety egzorcystów ze Stolicy Apostolskiej „Taśmy Watykanu”. Film gramy premierowo.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Dla miłośników komedii „Agentka”. Na naszym ekranie również przebojowe „Minionki” oraz kolejna historia o superbohaterze w obrazie „Ant-Man”. W ramach cyklu Bajkowe lato wyświetlimy „Samoloty 2”. Szczegóły i rezerwacjana stronie kina Forum.

„Taśmy Watykanu”, to historia 27-letnia Angela Holme, która w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów – kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że przyjdzie im zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym dotychczas mieli do czynienia.

„Agentka”, to parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.