Premierowo w kinie Forum!

Premierowo w kinie Forum!
fot. BOK-MCC Od dziś premierowo na ekranie Forum o szybkich, znakomitych samochodach oraz animacja o dziwnych przybyszach z innej planety! Szczegóły: na www.kino.boleslawiec.pl
istotne.pl bok mcc, kino forum

Animowana komedia "Dom" opowiada o Och, uroczym odmieńcu z innej planety, który ląduje na Ziemi uciekając przed własnym ludem. Och, to sympatyczny przybysz z planety, której mieszkańcy zmieniają kolor w zależności od nastroju, w jakim się znajdują. Film gramy w obu wersjach 2 i 3D!

Miłośników szybkich samochodów zapraszamy na siódmą części filmu "Szybcy i wściekli". Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza, że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.

Na naszym ekranie jeszcze w tym tygodniu pełnometrażowy film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o - wystawionej na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek - dziewczynie złośliwie nazywanej Kopciuszkiem...

W sobotni poranek polecamy ekranizację niezwykle popularnej norweskiej książki o przygodach Sveina i jego szczura o imieniu Halvorsen – "Svein i szczur". Pełna akcji i przygód opowieść o tym, że warto liczyć na pomoc przyjaciół i wspólnie z nimi stawiać czoła kłopotom, problemom czy uprzedzeniom, nawet wtedy gdy dotyczą tylko… szczura.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC