KK Starbol pokonał UKS Mniszek Boguszów 134:66

KK Starbol pokonał UKS Mniszek Boguszów 134:66
fot. KK StarBol W sobotę zawodnicy KK Starbol rozegrali dwa mecze. Kadeci rozgromili zespół UKS Mniszek Boguszów 134:66, kadetki zaś uległy MKS Orzeł Polkowice 54:125.
istotne.pl mecz, koszykówka, kk starbol

W sobotę, 24 listopada zawodnicy KK Starbol Bolesławiec zmierzyli się w meczu 8 kolejki kadetów z zespołem UKS Mniszek Boguszów. Bolesławianie od samego początku spotkania narzucili swój styl gry. Przewaga naszego zespołu rosła z minuty na minutę. Mecz zakończył się wynikiem 134:66 (32:11, 49:13, 30:24, 18:23). Kibice obejrzeli efektowne akcje zarówno w obronie, jak i w ataku.

Zawodnicy UKS Mniszek BoguszówZawodnicy UKS Mniszek Boguszówfot. KK Starbol

KK StarBol wystąpił w składzie: Grzegorz Weselak, Krystian Sondaj, Bartłomiej Ornowski, Tomasz Szewczyk, Wojciech Leszczyński, Kamil Wołyniak, Maciej Leszczyński, Tomasz Czerkas, Jarosław Kłosowski, Jakub Benesiewicz i Michał Marcinko. Trenerem kadetów jest Jarosław Leszczyński.

Kadeci KK Starbol BolesławiecKadeci KK Starbol Bolesławiecfot. KK Starbol

Po meczu chłopców na parkiet wybiegły kadetki StarBolu. W 7 kolejce nasze zawodniczki zmierzyły się z drużyną z Polkowic. Niestety, to spotkanie potoczyło się zupełnie inaczej niż wcześniejszy mecz kadetów. MKS Orzeł Polkowice był zespołem zdecydowanie lepszym. Bolesławianki uległy polkowiczankom 54:125 (16:32, 6:35, 14:30, 18:28). Drużyna kadetek zagrała w składzie: Diana Korniewicz, Alicja Słońska, Kaja Potocka, Natalia Basta, Angela Kijowska, Jolanta Różyło, Dominika Hołowiak, Joanna Pieniążek i Katarzyna Baryluk. Trenerem zespołu jest Piotr Matusiak.

Najbliższe mecze zawodników KK Starbol odbędą się:

  • 26 listopada: kadeci zmierzą się z SKM Zastal Zielona Góra
  • 28 listopada: WKS Śląsk Wrocław – KK StarBol Gromadka Bolesławiec (juniorzy starsi)
  • 1 grudnia: MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra – KK StarBol Gromadka Bolesławiec (kadetki).

(informacja KK Starbol/GA)

Zobacz także

Tabela ligi kadetów

Tabela ligi kadetek