Nowy Bond premierowo w Forum

Nowy Bond premierowo w Forum
fot. BOK-MCC Od piątku, 6 listopada na ekranie kina Forum dwie premiery: „Spectre” oraz komedia dla całej rodziny „Rabusie Fistaszków”.
istotne.pl kino forum, spectre, bond

W „Spectre” 24. z serii filmów szpiegowskich o Jamesie Bondzie, w reżyserii Sama Mendesa, w głównej roli po raz czwarty występuje Daniel Craig. Tym razem James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Kluczem do tego jest tajemnicza wiadomość z przeszłości 007. Nowy Bond zapewnia świetną rozrywkę, szybkie tempo i jest widowiskowym spektaklem godnym agenta 007.

Drugi tytuł grany premierowo w kinie Forum, to historia jednej genialnej wiewiórki, dziesięciu gangsterów z przypadku oraz tysiąca kilogramów orzeszków w przezabawnej animacji „Rabusie Fistaszków”. Gang leśnych zwierzątek pod wodzą pomysłowego wiewióra szykuje skok na przetwórnię żołędzi, należącą do chciwego koncernu. Wszystko po to, aby ratować mieszkańców lasu przed grożącym im głodem.

Kolejny tydzień na naszym ekranie horror „Paranormal Activity: Inny wymiar”. Szczegóły i rezerwacja nastronie bolesławieckiego kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC