Bilet na prezent! Skorzystaj z oferty BOK-MCC

Bilet na prezent! Skorzystaj z oferty BOK-MCC
fot. BOK-MCC Kulturalny prezent? Mamy kilka propozycji, które doskonale sprawdzą się jako upominek pod choinkę lub na każdą inną wyjątkową okazję.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, michał bajor, janusz radek, michał czachowski

Bilety, zakupione w kasie kina Forum jako podarunek, otrzymacie Państwo w gustownej srebrnej kopercie, z napisem: Kulturalny upominek.

Szczególnie polecamy wydarzenia w ramach kulturalnych czwartków w sali Forum m.in. w styczniu wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczne „Usłyszeć Taniec - mistrzowie stepowania”, w lutym koncert w romantycznej walentynkowej konwencji czyli Janusz Radek/Poświatowska, a w kwietniu koncert Michała Bajora „Moja miłość”.

Kup bilet na prezent BOK-MCCKup bilet na prezent BOK-MCCfot. BOK-MCC

Usłyszeć Taniec - mistrzowie stepowania

Widowisko ”Usłyszeć taniec” z udziałem niezwykłego artysty Michała Czachowskiego - światowej klasy gitarzysty flamenco, twórcy projektu Indialucia odbędzie się w czwartek, 14 stycznia o godz. 19.00.
”Usłyszeć taniec”, to niezwykły spektakl różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Barwne widowisko, w którym taniec stanowi integralną część muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury muzyczne spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w Europie i USA: Mateusz Wójcik, Agata Teodorczyk, Karol Drzewoszewski i Monika Bral.
To pierwszy w Polsce i jeden z kilku na świecie, projekt łączący flamenco, muzykę irlandzką i jazz. Harmonijny kolaż różnych tradycji muzycznych we współczesnych aranżacjach. Tworzą go, pod kierownictwem Tomasza Bieli, wybitni muzycy reprezentujący różne kultury muzyczne: Damian Kowaliński, Witold Kulczycki, Małgorzata Mycek, Piotr Rogacki i Borja Soto. Efektem ich współpracy jest unikalna, ethnojazzowa fuzja, której celem jest pokazanie możliwości współistnienia kultur we współczesnym świecie.

Koncert Janusza Radka

W czwartek, 11 lutego o godz. 19.00 z okazji Walentynek w sali Forum wystąpi Janusz Radek z programem Poświatowska/Radek. Znany i lubiany przez bolesławiecką publiczność artysta po raz kolejny powraca do poezji Haliny Poświatowskiej. W bardzo nowoczesnej, wręcz eksperymentalno-elektronicznej odsłonie śpiewa i gra swoje utwory do tekstów Haliny Poświatowskiej.
Sam Artysta zapewnia, że będzie to wyjątkowo emocjonalny wieczór, pełen z jednej strony dwuznaczności i subtelności ale też ironii i przekory z jakiej zarówno poetka, jak i Janusz Radek, są znani. W programie koncertu znajdą się utwory znane już wcześniej: „Czekam wytrwale”, „Scheila” czy „Kiedy U-Kochanie” jak i nowe: ”Jeśli chcesz mnie zatrzymać”, „Bez ciebie”, „ W twoich doskonałych palcach” i inne.

Koncert Michała Bajora „Moja miłość”

W ramach kulturalnych czwartków, 7 kwietnia o godz. 19:00 w sali Forum odbędzie się koncert Michała Bajora „Moja miłość”.
„Moja miłość” to kolejny już autorski recital Michała Bajora, a także 19-ta CD pod tym samym tytułem. To również trzecie z rzędu /po „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże”/, spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim. Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. Wystarczy wymienić m.in. takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać”. Śpiewane do dzisiaj przez wybitne piosenkarki i piosenkarzy, wybrane przez artystę z setek utworów, które mistrzowsko podarował nam przez dziesiątki lat Wojciech Młynarski. W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.
Zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień. Wieczór bardzo melodyjny, z piosenkami w najróżniejszych klimatach i rytmach.
Bilety w sprzedaży w kasie kina Forum (kasa czynna do środy, 23 grudnia!). Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina. Koperty „Kulturalny upominek”, dostępne są w kasie kina Forum i będą wydawane na życzenie kupujących bilety na prezent - na seanse z oferty repertuarowej kina Forum oraz na wydarzenia kulturalne odbywające się w sali Forum. Zapraszamy

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC