Warcraft na ekranie kina Forum

Warcraft na ekranie kina Forum
fot. BOK-MCC Dla miłośników gier komputerowych gratką będzie film „Warcraft: początek” inspirowany kultową grą.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, warcraft

W piątek 1 lipca, epicka opowieść o konflikcie dwóch zwaśnionych królestw zamieszkiwanych przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda). Azeroth stoi na krawędzi wojny, a jego cywilizacja musi stawić czoła najeźdźcom, którzy opuszczają swój ginący świat, by skolonizować inny. Gdy otwiera się portal łączący te światy, jedną armię czeka zniszczenie, a drugą zagłada. Każda ze stron ma swojego bohatera, a gdy oni zetrą się ze sobą, wynik tego starcia zdecyduje o losach ich rodzin, rodów i domów.

 

 

Kino zaprasza na premierę filmu „BFG: Bardzo Fajny Gigant”. Jest to wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną, gwarantującą niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny. Ekranizacja powieści brytyjskiego pisarza Roalda Dahla, twórcy takich książek jak „Charlie i fabryka czekolady”, „Kuba i ogromna brzoskwinia” czy „Matylda”. Reżyserem filmu jest Steven Spielberg, który po raz pierwszy postanowił stworzyć film wspólnie ze studiem Walt Disney. „BFG: Bardzo Fajny Gigant” to porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Obraz wyświetlany w wersji tradycyjnej oraz w formacie 3D.

 

 

Na naszym ekranie drugi tydzień kontynuacji jednego z największych przebojów w dziejach kina „Dzień Niepodległości. Odrodzenie”. Spektakularna opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, która powraca aby ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię. Obraz wyświetlany w wersji tradycyjnej oraz w formacie 3D.

W niedzielę 3 lipca, rozpoczynamy wakacyjny przegląd popularnych animacji i ulubionych filmów w ramach cyklu „Letnie kino w dychę”. Przedstawimy animację „Królowa Śniegu” 3D o złej królowej, która zamierza zamrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. W tym celu Królowa Śniegu porywa Kaia, syna słynnego mistrza wyrobów ze szkła. Na pomoc w poszukiwaniu chłopca, wyrusza jego siostra Gerda. Godzina 12.15. Cena biletu tylko 10 zł.
Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC