„Dzień Niepodległości. Odrodzenie” premiera w kinie Forum

„Dzień Niepodległości. Odrodzenie” premiera w kinie Forum
fot. BOK-MCC Od piątku, 24 czerwca, zapraszamy na premierę filmu, kontynuacji jednego z największych przebojów w dziejach kina
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Spektakularna opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, którą wyreżyserował mistrz fantastyczno-naukowego filmu katastroficznego Roland Emmerich. Po najeździe obcych na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki do budowy supernowoczesnego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny najazd przybyszy, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię. Gigantyczne statki obcych obracają w gruzy największe metropolie i los świata wydaje się przesądzony. Końcu świata zapobiec może tylko zdecydowana akcja wszystkich ludzi, którzy jednoczą się w zmasowanym kontrataku, by pokazać obcym, że Ziemia jest już zajęta. Obraz wyświetlany w wersji tradycyjnej oraz w formacie 3D.

Ponadto na ekranie naszego Kina, drugi tydzień najnowszej animacji Disney/Pixar Gdzie jest Dory o zapominalskiej morskiej rybce, która udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę oraz „Obecność 2” horror paranormalny ,ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów.

Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.