Wieczór z Marcinem Dańcem w Forum

Wieczór z Marcinem Dańcem w Forum
fot. BOK-MCC Pełna sala i ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Wieczór z popularnym satyrykiem w ramach kulturalnych czwartków należy zaliczyć do niezwykle udanych.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, marcin daniec

Występ Marcina Dańca to program kabaretowo-muzyczny na najwyższym poziomie. Opierał się na monologach kabareciarza, który w różnych wcieleniach komentował sprawy społeczne i polityczne. Kabareciarz dobrze zna Bolesławiec i występował tu wielokrotnie. Ostatni jego występ odbył się pięć lat temu, co jak sam przyznał, skrupulatnie wyliczył. Marcin Daniec od pierwszych minut występu, nawiązał genialny kontakt z publicznością, która nieustannie burzą oklasków nagradzała komika za niezwykle trafne komentarze i spostrzeżenia.

Marcin Daniec w Forum 2015Marcin Daniec w Forum 2015fot. BOK-MCC
Marcin Daniec w Forum 2015Marcin Daniec w Forum 2015fot. BOK-MCC

Program składał się z trzech części, przeplatanych występami muzycznymi. Pierwsza poświęcona była scenie politycznej i nadchodzącym wyborom. W drugiej satyryk poruszył temat mediów, zwłaszcza produkcji telewizyjnych o charakterze rozrywkowym m.in. z udziałem jury typu „Taniec gwiazdami”, „Jak oni śpiewają”, „Mam talent” czy też o charakterze kulinarnym, matrymonialnym etc. Ostatnim wcieleniem kabareciarza był góral i jego spojrzenie na tematy ogólne z otaczającej nas rzeczywistości.

Miłym akcentem wieczoru było dla nas wykonanie na scenie utworu Tomka Wachnowskiego który był obecny na widowni. Satyrykowi towarzyszyli wokaliści Anna Piechurska oraz Paweł Ekert, laureaci programu „Szansa na sukces”.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC