GKS Tomaszów nie dał rady Piastowi Wykroty

istotne.pl 0 puchar, piast wykroty, gks tomaszów bolesławiecki

W niedzielę, w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski, A-klasowy GKS Tomaszów Bolesławiecki podejmował IV-ligowego Piasta Wykroty. W Tomaszowie, podobnie jak dzień wcześniej w Iwinach, niespodzianki nie było. Zgodnie z oczekiwaniami wygrał i awansował do kolejnej rundy IV-ligowiec, choć pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze. Wysuniętego bramkarza z Wykrot przelobował Krzysztof Kurlej i było 1:0 dla Tomaszowa. Miejscowi bardzo krótko cieszyli się z prowadzenia. W następnej akcji goście wyrównali po trafieniu Piotra Krawczyka. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy.

Tomaszów nie dał rady Piastowi WykrotyTomaszów nie dał rady Piastowi Wykrotyfot. MZ

Piast kontrolował mecz od początku do samego końca. Gospodarze skupili się na grze obronnej i wyprowadzaniu kontrataków. W drugiej połowie nieforsująca tempa drużyna z Wykrot dołożyła jeszcze dwa trafienia. Na listę strzelców wpisali się: Bartosz Kojder i Grzegorz Roman. GKS Tomaszów Bolesławiecki przegrał z Piastem Wykroty 1:3 (1:1).