Rozegrano zaległe spotkanie BKS II Bolesławiec – GKS Tomaszów Bolesławiecki

Piłka nożna
istotne.pl 4 bks bolesławiec, gks tomaszów bolesławiecki

Niedzielny mecz rozegrano na boisku w Łące. Zespół z Tomaszowa Bolesławieckiego objął prowadzenia w 19 minucie, po strzale Damiana Ciesielskiego. Ten sam zawodnik podwyższy na 2:0 dla GKS w 26 minucie.

W 72 minucie bolesławianie złapali kontakt za sprawą trafienia Pawła Kiełbowicza. Jak się okazało, było to jedyne trafienie BKS w tym meczu. W 85 minucie wynik spotkania na 3:1 dla Tomaszowa ustalił Kacper Skóra.

GKS Tomaszów Bolesławiecki – BKS II Bolesławiec 3:1 (2:0).

Zobacz składy

Zobacz tabelę

A już w sobotę, 16 marca, o godzinie 15:00, rezerwy BKS rozegrają kolejny mecz. Tym razem w Raciborowicach zmierzą się z tamtejszym GKS-em, który jest liderem tabeli.

Natomiast GKS Tomaszów Bolesławiecki zagra swój mecz w niedzielę, 17 marca. W Ruszowie zmierzy się tamtejszą Victorią. Początek spotkania wyznaczono na 15:30.