Beka z „50 twarzy Greya” w kinie. Warto się pośmiać!

Beka z „50 twarzy Greya” w kinie. Warto się pośmiać!
fot. BOK-MCC Od piątku na ekranie kina Forum BOK-MCC premierowo amerykańska komedia „50 twarzy Blacka”, odważna parodia filmowych megahitów.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, 50 twarzy greya

„50 twarzy Blacka”. Oglądając ten tytuł stracicie kontrolę nad... przeponą. „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Django” i „Magic Mike” w prześmiewczej wizji twórców „Strasznego filmu”! Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

Dla dzieci w sobotę, w ramach cyklu Poranek na bis zapraszamy młodych widzów wraz z opiekunami na europejską pełną przygód animację o walce dobra ze złem „Złoty koń”. Bilet tylko 9 zł.

Ponadto drugi tydzień na naszym ekranie animowany film o nowych przygodach pandy Po w „Kung Fu Panda 3”, kontynuacja klasycznej komedii romantycznej „Moje wielkie greckie wesele 2” oraz film o wielkim pojedynku superbohaterów: „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC