Legion samobójców w Forum

Legion samobójców w Forum
fot. BOK-MCC Legion samobójców to ekranizacja komiksu opowiadającego o grupie złoczyńców, którzy mają szansę odkupić swoje winy.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W obsadzie znalazła się plejada gwiazd, między innymi: Jared Leto, Will Smith i Margot Robbie. Za kamerą stanął David Ayer, twórca dramatu wojennego "Furia".

"Tacy" jak my to film dokumentalny starający się zobrazować wpływ Powstania Warszawskiego na współczesnych młodych mieszkańców Warszawy, skupiający się głównie na artystach-muzykach młodego pokolenia, którzy odwołują się w swoich utworach do wydarzenia sprzed 72 lat. Obraz, oprócz archiwalnych materiałów video oraz fotografii z czasów Powstania, zawiera liczne wypowiedzi znanych wykonawców rockowych, hip-hopowych, a także ze sceny reggae, m.in.: Kazika Staszewskiego, Leo Che, Mariki czy Hemp Gru.

W ramach cyklu „Letnie kino w dychę” 7 sierpnia, o 12.15, zobaczymy film przygodowy „Mój przyjaciel orzeł”. Ponadto, drugi tydzień „Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie”, w której po raz kolejny Wiewiór stanie się źródłem nieszczęść głównych bohaterów oraz polska komedia ”Kobiety bez wstydu” opowiadająca historię kariery czarującego oszusta, który podaje się za psychoanalityka i odnosi wielki sukces wśród kobiet – pacjentek.

Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.