UKS Ilyo: trzy medale na turnieju w Berlinie

Wiktoria Knapczyk
istotne.pl 0 taekwondo, knapczyk

W sobotę, 30 stycznia, odbyła się ósma edycja międzynarodowego turnieju Open Taekwondo Meisterschaft. UKS Ilyo reprezentowała siódemka taekwondoków. – Dla większości zawodników był to pierwszy tak poważny turniej – mówi Mariusz Sulma, prezes i trener UKS Ilyo. – Mimo to poradzili sobie bardzo dobrze.

Wiktoria KnapczykWiktoria Knapczykfot. Marta Knapczyk

Podopieczni Mariusza Sulmy zdobyli trzy medale. Srebrny krążek wywalczył Maciej Szczepanowski (startował w kategorii juniorów do 70 kg), a brąz przypadł w udziale Wiktorii Knapczyk (kategoria do 29 kg) i Mateuszowi Boczarskiemu (kategoria do 45 kg).

Koreańscy trenerzy w Bolesławcu!

Od 8 do 14 lutego w naszym mieście gościć będą koreańscy trenerzy taekwondo olimpijskiego. W zgrupowaniu wezmą udział zawodnicy z Bolesławca, Zgorzelca, Bogatyni, Wrocławia, Bornego Sulinowa, Świnoujścia, Zielonej Góry i Poznania.