Akcja „Pierścień”: 219 mandatów wystawionych

Dyskusja dla wiadomości: Akcja „Pierścień”: 219 mandatów wystawionych.


  • Detonator (AE7hYm), 2011-05-17 12:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To już jest tak nudne że aż szkoda klawiatur. Czekam na informację Akcja ASFALT i robienie dróg. Może policja takimi sprawami Drogowymi by się zajęła.

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • Pani Ula (ANuI4R), 2011-05-17 13:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Budżet musi się dołożyć do pierścienia biskupa -- akcja z chwalebną motywacją.

  • anka (A7qaYB), 2011-05-17 13:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobrze :) jak najwięcej takich akcji, możne wtedy poprawi się bezpieczeństwo na naszych drogach o ile kierowcy nie będą uprzedzać o kontrolach w danym miejscu, a wtedy na pewno zmniejszy się liczba osób które giną pod brawurą własną lub innych kierowców... Jestem jak najbardziej za takimi działaniami :).

  • A (ANGpGF), 2011-05-17 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A czy mundurowego nie obowiązuje zakaz palenia w miejscu publicznym? Policjant oparty o motor, palący papierosa... Super przykład panie władzo. I co z tych mandatów? Pytanie, który z tych kierowców co go dostał się przejął, chyba tylko ci co utracili prawa jazdy. Może tak przeprowadzić akcję na kierowcach po 70- tym roku życia? Dlaczego nikt nie kontroluje takich co ze względu na wiek niestety ale już nie powinni posiadać uprawnień? Przecież to strach nieraz się z takim spotkać na drodze...

  • Ciekawski (ANx26t), 2011-05-17 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A. Pokaz mi zapis w polskim prawie ze z powodu wieku ktos nie moze prowadzic auta.

  • ble (AE7onu), 2011-05-17 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To bardzo ciekawe! Wczoraj w czasie trwania akcji widziałem kilku Panów policjantów na motorach jak "łapali" pizzę w jednej w bolesławieckich restauracji. Chyba byli bardzo zmęczeni i głodni.

  • madry (AE7oeu), 2011-05-17 13:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Ula gupia jestes. Madry.

  • Reklama

  • Sama, 2011-05-17 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mądry- błysnąłeś inteligencją jak nic. Bardzo dobrze, że są takie akcje. Ale zamiast takich jednorazowych od czasu do czasu powinny byc na porządku dziennym. Wtedy co niektórzy nauczyli by się jeżdzić zgodnie z przepisami.

  • Drugi mondry (ANGWTd), 2011-05-17 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wcale nie taka gupia ta Ula -- policja powinna systematycznie pracować a nie robić akcje.

  • pływak z orki (ANxpz0), 2011-05-17 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gupia ta ula gupia, co kolwiek się dzieje to wina peo albo kościoła, durnowate myślenie.

  • SebeQ, 2011-05-17 14:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram takie akcje. Jest wielu niedouczonych kierowców, wielu takich którzy sie popisują, wielu takich którzy jeżdżą "na pamięć", rutyna...

  • Normalny Kierowca (ANiObl), 2011-05-17 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do A Mam 61 lat i jestem gotów zmierzyć się z tobą za kierownicą. POZDRAWIAM.

  • zapracowany (ArCrrw), 2011-05-17 14:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za robotę niech się wezmą... a nie tylko akcje typu ŁATAMY DZIURĘ BUDŻETOWĄ!

  • hemi (ANuIWB), 2011-05-17 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda, że wcxzoraj na ulice nie wyjechała ta pani co to dzisiaj wjechała sobie pod prąd na ul sądową :D ci co jechali prawidłowo koło bankomatu (od strony kwieciarni( byli niezwykle zdziwieni dlaczego ona ich atakuje na czołówkę i jeszcze bardziej była zdziwiona tym dlaczego oni sie pukaja w głowę :D D.

  • jan (AtPxat), 2011-05-17 15:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ładna statystyka na 400 zatrzymanych ukarano 219 czyli 55%. Wniosek - w Bolesławcu strach wyjechać na ulice, bo co drugi łamie prawo o ruchu drogowym.

Reklama