Sekundy od tragedii w Bolesławcu. Nastol…

  • Dobrze oceniany

    Obudź się pryszczate ogony tobą sterują fajnie masz
    Plaga małolatów bez mózgu pcha się pod zderzak my dorośli musimy uważać auuuuu

  • Dobrze oceniany

    Debile sami się wykończą

  • Dobrze oceniany
    anonim (ej7k0y) napisał(a):

    Teraz w tych czasach nie wychowasz młodzieży kiedyś dostało się w dupę i dzieciak był grzeczny wiedział że jak coś nie tak to skóra trzepana a teraz dotkniesz i już masz psy w domu bo znęcasz się nad dzieckiem

    Pokaż cytat

    tak jest, dazymy do samozaglady – juz wkrotce!

  • Dobrze oceniany

    Prawie jak gangi młodocianych z Wilanowa

  • Dobrze oceniany

    Mandat 1500 – 2000zl każde głupie przewinienia bardzo wysoki mandat, za przekroczenia prędkość to samo może w końcu gówniarze zaczną poważnie myśleć, a tak niestety głowie mają kapusta i olej.

  • Dobrze oceniany

    Przede wszystkim są bezkarni, policja nikogo nie ściga za jazdę na hulajnogach po drogach publicznych. Choć kierujący hulajnogami powinni jeździć wyłącznie pod chodnikach z odpowiednią prędkością lub po drogach z ograniczeniem do 30km/m, których jest niewiele, to szaleją pomiędzy pojazdami. Kilka porządnych mandatów, a w przypadku małoletnich skierowanie sprawy do sądu rodzinnego i do razu byłby jakiś respekt. Wypożyczalnie hulajnóg powinny mieć obowiązkowe OC na każdy sprzęt.

  • Dobrze oceniany

    Jezdza jak swiete krowy

  • Dobrze oceniany

    I jeszcze żaden głąb nie miał oświetlenia, brak mózgu normalnie.

  • Dobrze oceniany

    Najgorsze jest to że za brak wyobraźni u małolatów którzy wogole nie powinni używać tego typu hulajnóg obrywa się wszystkim użytkownikom. Rozwiązanie jest jedno, podział na kategorie (tak samo jak w przypadku motocykli) , uprawnienia i obowiązkowe OC + tablice żeby można było określić kto jest kto

  • Dobrze oceniany

    Czy na podstawie tych zdjęć można wyciągnąć jakiekolwiek wnioski?

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.