09. 08. 2010 Sojusz Lewicy Demokratycznej wraz z Federacją Młodych Socjaldemokratów zbierają dary dla powodzian od 11. 30 do 18 w Siedzibie SLD przu ulicy Martina Opitza 15. Darami mogą być koce, żywność o przedłużonej ważności, ubrania, woda. Czekamy na Państwa - Sojusz Lewicy Demokratycznej.
09. 08. 2010 - Dary dla powodzian
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
A czy b
-
Dobrze oceniany
Przywiozę wodę.
-
Dobrze oceniany
Szlag mnie trafia, gdy wszędzie czytam o żywności o przedłużonej trwałości. Przecież te kataklizmy nie trwają miesiącami, a ludzie są głodni teraz więc i tak szybko tę żywność zjedzą.
-
Dobrze oceniany
Kolejny filozof Żywciel. Żywność o dłuższym terminie spożycia to również ta szczelnie zamknięta. Z uwagi na panujący tam brud taka właśnie jest najlepsza. Pakowane hermetycznie wędliny, sery, pieczywo w folii itp..
-
Dobrze oceniany
Helper, człowieku nie wymądrzaj się tutaj, bo w tej całej sprawie tylko nieudolność chorego państwa wychodzi tutaj w całej okazałości. Jeszcze niedawno hurtownikom i restauratorom za grosze sprzedawali zapasy z rezerw wojskowych, a teraz okazuje się, że najlepiej jak to ludzie sami sobie od ust odejmą, żeby nieszczęśników wspomóc. A z tego co wiemy z mediów, to powodzianom najbardziej potrzeba wody i chleba, bo ten obrzydliwi spekulanci już po 12 zł za bochenek sprzedają. Przypuszczam, że podobnie będzie z tą "żywnością o przedłużonej trwałości".
-
Dobrze oceniany
A kościół? Nic nie chce dać od siebie? Jest okazja pokazać solidarność z owieczkami.
-
Dobrze oceniany
Jak to nie chce dać? Już wczoraj Caritas podał numer konta. Co dam dary rzeczowe, kasiora się liczy. :-).
-
Dobrze oceniany
Sojusz Lewicy Demokratycznej, wraz z Federacją Młodych Socjaldemokratów jeszcze jutro będzie zbierało datki. Od godziny 11.