Boleslawiec.org wprowadza nowości

Boleslawiec.org wprowadza nowości
fot. B.org Kamera on-line, profesjonalna prognoza pogody, szczegółowa mapa Bolesławca i świata oraz zdjęcia w ogłoszeniach – to niektóre z nowości Boleslawiec.org.
istotne.pl istotne.pl

Rozpoczęła się zapowiadana rewolucja na portalu Boleslawiec.org. Pierwsze zmiany w naszym serwisie pojawiły się w sobotę. Stopniowo wprowadzać będziemy kolejne. Niżej prezentujemy listę nowych usług, z których już dzisiaj mogą korzystać nasi Czytelnicy:

  • Kamera on-line pokazująca bolesławiecki rynek z najlepszego miejsca widokowego, czyli z wieży Sanktuarium Wniebowziętej Matki Kościoła. Obraz z kamery odświeżany jest co 5 minut. Bolesławiecka starówka będzie widoczna także w nocy.
  • Profesjonalna prognoza pogody na trzy dni. Informacje aktualizowane są co trzy godziny. To jedyna tak rozbudowana prognoza pogody, którą serwują lokalne media.
  • Plan miasta uruchomiony dzięki usłudze Google Maps. Można szczegółowo oglądać plan Bolesławca, a także każdego innego miasta na świecie. Dodatkowo dostępne są zdjęcia satelitarne.
  • Rozbudowany dział ogłoszeń. Jest możliwość dodawania zdjęć. Pojawiły się nowe – bardziej przejrzyste – kategorie, pozwalające na szybsze dotarcie do danego ogłoszenia.

W sobotę, przy okazji wprowadzenia nowego, przejrzystego wyglądu portalu, rozpoczęliśmy publikację krótkich filmów prezentujących znanych bolesławian. Jako pierwszy pokazaliśmy materiał o zmarłej niedawno Jolancie Ajlikow-Czarneckiej. Co tydzień będziemy umieszczać kolejne odcinki cyklu, przedstawiające kolejnych bolesławian.

To, oczywiście, nie koniec zmian. Rewolucja trwa. O wszystkich kolejnych innowacjach będziemy Was, Drodzy Czytelnicy, informować na bieżąco. Śledźcie menu po lewej stronie, tam będą pokazywać się nowości. Zapraszamy do korzystania z serwisu Boleslawiec.org!