Siatkarze TOP Bolesławiec odnieśli pierwsze zwycięstwo

Piłka do siatkówki
istotne.pl 0 top bolesławiec, wrocław, pogoda

W sobotę siatkarze IV-ligowego TOP Bolesławiec pokonali u siebie "Burzę Wrocław" 3:0. Przez pierwsze dwa sety wrocławianie praktycznie nie istnieli. TOP przez cały czas kontrolował przebieg spotkania, utrzymując wysoką przewagę. Dopiero w secie trzecim goście zdobyli pierwszą punktową przewagę.

Przy stanie 15:11 dla Burzy wśród bolesławian zaczęło robić się nerwowo, ale na szczęście nasi siatkarze nawiązali walkę i ostatecznie wygrali seta 4-punktową przewagą. Choć sobotni przeciwnik nie był zbyt wymagający, to pewne zwycięstwo cieszy i pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. Mocny i skuteczny serwis, punktowe ataki i asekuracja to elementy, które zadecydowały o sobotnim zwycięstwie naszych siatkarzy.