Deblowy turniej tenisa odbył się w II LO

Piłka tenisowa
istotne.pl 0 tenis, 2lo bolesławiec

Deblowy turniej tenisa ziemnego rozegrano w sobotę w sali sportowej II LO. Po wielogodzinnej grze zawody wygrała para Mariusz Sinica i Stanisław Cebulski. Pokonali oni w finale debel Mirosław Sakowski i Tomasz Rzemek. Trzecie miejsce zajęła para Tomasz Szpila, Grzegorz Darul. Uczestnicy turnieju podkreślali profesjonalną organizacje i wysoki poziom sportowy zawodów.

Zwycięzcy turnieju otrzymali nagrody w postaci pucharów, dyplomów i tenisowych gadżetów. Fundatorem nagród był Mirosław Sakowski nauczyciel II LO i sekretarz Miejskiego Klubu Tenisowego. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tej dyscypliny do wzięcia udziału w następnym turnieju, który odbędzie się 25 marca w sali II LO. Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00.