Weź udział w biegu we francuskim Nogent-sur-Marne

Weź udział w biegu we francuskim Nogent-sur-Marne
fot. freeimages.com (Ambrozjo) Mer Nogent-sur-Marne, miasta partnerskiego Bolesławca, zaprasza do udziału w imprezie Nogent Baltard, czyli biegu na 10 km.
istotne.pl bieg, mosir bolesławiec

Prezydent Miasta Bolesławiec gorąco zaprasza mieszkańców zainteresowanych wzięciem udziału w tej imprezie do zgłaszania swoich kandydatur. Wyłoniona zostanie 4-osobowa reprezentacja naszego miasta. Zaproszenie kierowane jest zwłaszcza do osób, które nie brały udziału we wcześniejszych imprezach.

W zawodach, które odbędą się 9 października 2016 r. w Nogent-sur-Marne (Francja), mogą wystartować osoby pełnoletnie (kobiety, mężczyźni): zarówno amatorzy, jak i zawodnicy z licencjami sportowymi.

Termin składania zgłoszeń: do 15 września, do godz. 15:00, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu (ul. Spółdzielcza, stadion miejski). Kartę zgłoszenia można otrzymać w MOSiR-ze lub ją ściągnąć ze strony: http://mosir.boleslawiec.pl/sites/default/files/users/moderator/zaproszenie_bieg_francja_2016_zgloszenie.pdf. Eliminacje odbędą się w czwartek 15 września na stadionie przy Spółdzielczej. Początek o 17:00.

MOSiR Bolesławiec/ii