Orzeł Gościszów wysoko wygrywa w Bolesławcu

Piłkarze Orła Gościszów
fot. istotne.pl W meczu 14 kolejki rozgrywek III grupy A-klasy drużyna Orła Gościszów rozgromiła przy Spółdzielczej drugą drużynę BKS Bolesławiec. Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla gości.
istotne.pl 4 bks bolesławiec, ks orzeł gościszów

W niedzielę (13 listopada) na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu drugi zespół BKS podejmował Orła Gościszów. Przez pierwsze minuty spotkania była widoczna przewaga gospodarzy, ale trwało to do chwili zdobycia pierwszego gola przez gości. A stało się to już w 8 minucie meczu.

Na listę strzelców wpisał się Bartosz Kojder. W 15 minucie było już 2:0 dla Orła. Tym razem gola zdobył Jan Łaniocha. Cztery minuty przed przerwą drugą swoją bramkę zdobył Bartosz Kojder i goście prowadzili 3:0.

Po zmianie stron goście poszli za ciosem i zdobyli jeszcze 4 bramki. Autorami trafień byli:

• Michał Bis (49 minuta),
  • Robert Zarzycki (52 minuta),
  • Jan Łaniocha (54 minuta),
  • Kacper Pędlowski (76 minuta),

Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gości. Orzeł Gościszów – BKS II Bolesławiec 7:0 (3:0).